Transformācija 21.gadsimta cilvēkam - pārmaiņu anatomijaMēs visi sastopamies dzīvē ar pārmaiņām. Pārmaiņas skar pilnīgi visus cilvēkus un pārmaiņas skar visas dzīves sfēras - veselību, intelektu, emocijas, karjeru, finanses, attiecības, bērnus un dzīves kvalitāti kopumā.

Pārmaiņu process bieži nes kopā ar sevi zināmu sajūtu intensitātes līmeni - saviļņojums, steiga, satraukums, stress un bailes no nezināmā.

Bet kā menedžēt šo intensitāti? Kā to regulēt? No fizioloģiskās perspektīvas jāsaprot, ka pārmaiņas ķermenim dabiski nozīmē apdraudējumu, jo prāts baidīsies no nezināmā un centīsies izvairīties, dabīgi pasargājot ķermeni.

Svarīgi ir zināt, ka ir iespējams iziet cauri pārmaiņām vieglā un harmoniskā veidā! Ir veids, kā saudzēt nervu sistēmu un ļaut saglabāt dzīvesprieku neatkarīgi no pārbaudījuma un pat aicināt pārmaiņas savā dzīvē, izmantojot tās savai pieredzei un izaugsmei!

Pārmaiņas mums dod iespēju mācīties un augt vai palikt turpat un iet pa riņķi, līdz atkal notiksies līdzīgas situācijas, kas atkal spiedīs ārā no komforta zonas. "Apgūstot mācībstundu" - situācijas vairs neatkārtosies vai tās zaudēs ietekmi pār dzīvi.

Saprotot un apgūstot pārmaiņu "anatomiju", mēs varam ievērojami uzlabot savu veselības stāvokli, attiecības, karjeras izaugsmi un ienākumus! Pārmaiņas kļūst par avotu izaugsmei nevis upura lomai.

Tā sākas katra cilvēka personīgā transformācija!

Transformācija ir pieredze, kuras laikā tiek nomainīti vai ievērojami uzlaboti domāšanas modeļi, attieksme, sajūtas un rīcība. Tas ir solis plašākā apziņā, kas vainagojas ievērojamā personības pilnveidē, dzīves kvalitātes uzlabošanā un vieglākā esībā šajā pasaulē.

Šajā divu stundu seminārā tiks skaidroti un praktiski demonstrētas vairākas tehnikas un paņēmieni, kā izmantot savu ķermeni, prātu un apziņu, lai tos varētu nekavējoties uzlabot dzīves kvalitāti.

Seminārs būs ļoti informatīvi un praktiski koncentrēts.

Tiks izskatītas tēmas par:

  • Transformācijas un pārmaiņu anatomija. Kas ir galvenie aspekti jebkurām pārmaiņām?
  • Galvenajām elpošanas tehnikām, kas ietekmē prātu un nervu sistēmu; Jo balansēta un elastīga nervu sistēma ir harmonijas atslēga;
  • Dabīgi inducētiem paplašinātiem apziņas stāvokļiem un kā ievērojami paplašināt prāta spējas;
  • Emocionālo inteliģenci un kāpēc ir svarīgi izstrādāt emocionālos pārdzīvojumus;
  • Fiziskām ķermeņa praksēm, kas palīdz justies vieglāk un koncentrēties ilgāk pārmaiņu laikā;
  • Dažādiem biohakiem un pieredzes stāstiem strādājot ar simtiem cilvēku no dažādām pasaules valstīm.

 

"Dzīves elpas" VIESISTABĀ viesosies un semināru vadīs 
JĀNIS BRŪNS - Dzīves Virsotne dibinātājs un vadītājs, Atdzimšanas elpas aizsācējs Latvijā. 

__________________________

Šī seminārs notiek par ziedojumu sākot no 5,- Euro apmērā.
Visi ziedojumi Decembra nogalē tiks nodoti labdarības maratonā “Dod Pieci!” ar sirds dziļu pateicību ikvienam “Dzīves elpas” klausītājam. Dalīsimies ar gaismu, lai tās taptu vairāk!
Vairāk informācijas par labdarības maratona “Dod pieci!” šī gada tēmu šeit

PIETEIKTEIS UZ TIKŠANOS VARI ŠEIT

 

Dalīties sociālajos tīklos: