Septiņu dienu sevis izzināšanas maratons “Pateicība. Briedums. Esamība”Šis brīdis prasa no mums ikviena vēl vairāk uzņemties atbildību par savu dzīvi, par to, kas es esmu, kurp iet mans ceļš, Ko es kā daļa no Visuma, varu dot vai darīt, lai šo pasauli padarītu labāku. Šis ir laiks, kad mums katram ir jāierauga savs potenciāls, savas unikālās spējas.

MARATONS IR NOSLĒDZIES. TEV IR IESPĒJA IEGĀDĀTIES

VISU MARATONA PAKETI

Kāpēc šobrīd?
Ir vasaras vidus un “Dzīves elpa” nāk ar maratonu, kad iespējams liela daļa šobrīd ir dabā un uzņem spēkus ziemai. Šis ir laiks, kad viss notiek “ šeit un tagad”. Nav laikā vai nelaikā. Šis brīdis prasa no mums ikviena vēl vairāk uzņemties atbildību par savu dzīvi, par to, kas es esmu, kurp iet mans ceļš, Ko es kā daļa no Visuma, varu dot vai darīt, lai šo pasauli padarītu labāku. Šis ir laiks, kad mums katram ir jāierauga savs potenciāls, savas unikālās spējas.
Šis ir laiks arī par to, ja man ir ko teikt, tad es runāju. Mēs netaupām kaut ko uz vēlāku, negaidām izdevīgāku brīdi, mēs radam un dodam iespēju sadzirdēt mūs
Šajos  septiņos vakaros mēs nodosim  savu vīziju un pieredzi.  Katru vakaru mēs runāsim par kādu konkrētu tēmu. Tēmas ir dinamiskā secībā, lai kopīgi mēs nonāktu pie jaunā redzējuma, pie jaunas izpratnes, pie jauna posma dzīvē. Mēs kopā tuvosimies katrs savam CILVĒKAM LAIMĪGAJAM.

 

TĒMAS

 1. Spēju just pateicību. 
 2. Dzīvot bez tiesāšanas. 
 3. Bailes par nākotni
 4. Problēmu meklēšana.
 5. Upuris vai Radītājs 
 6. Es esmu tā vērta, lai saņemtu. 
 7. Kā nomainīt programmu “Mani nemīl” 
 8. Atvēršanās un ievainojamība 
 9. Pabeigtība ir mūs dabiskais stāvoklis.
 10. Laimes un prieka avots ir tevī.
 11. Vai es savā būtībā esmu brīvs? 
 12. Priecāties par savu veiksmi.
 13. Veselums ir mūsu dabiskais stāvoklis.
 14. Viena Gaisma. 

 

 

 

 

______________________________________

     NĀC UN IEPAZĪSTES AR ŠO MARATONU

 

Dalīties sociālajos tīklos: