SAULES CEĻŠ. Rekonekcijas prakse un dziedējoša meditācija gleznās ar vadīto iztēli. Kopā ar Dr. Dita Baumane-AuzaSirds ceļš vienmēr būs saules pieliets ceļš savai dzīvei.

Jo vairāk es zinu, jo elastīgāk atsakos no vispārpieņemtā un racionālā, un, jo biežāk manā ceļā iedagas zaļā gaisma.

Racionālisms vai nu nogludina vai uzbudina prātu. Tu abos gadījumos esi grāvī. Lai tā nebūtu, ir svarīgi ticēt savam sirds ceļam, kurš kā saules pieliets ceļš rāda gaismu, kurp Tev doties vai vērst uzmanību. Sirds ceļš vienmēr būs saules pieliets ceļš savai dzīvei. Šajā rekonekcijas praksē ar dziedinošu meditāciju gleznās, mēs piedzīvosim katrs savu iekšēju atklāsmi un transformāciju sava savienojuma atjaunošanai ar savu sirds ceļu.

Jau Saulgriežos aizsākām īpašu meditāciju ciklu un rekonekcijas praksi gleznās ar vadīto iztēli, kuru pilnībā autentisku izveidojusi un vada Dr.,Mag.sc.sal. Dita Baumane-Auza. Turpmāk, reizi mēnesī būs iespēja pievienoties šīm meditācijām. Var būt un nebūt iepriekšēja pieredze meditācijās, jo šīs prakses būtība ir vieglums, ko iegūstam tikai ar uzmanību uz to, ko redzam un sajūtam, uz to, ko saņemam šajā rekonekcijas frekvenču gleznu meditācijas praksē.  

_________________________________________

Nodarbība notiks. ZOOM platformā. Kā tai pieslēgties informēsim nodarbības dalībniekus. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts,

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: