SARMĪTE EIDUKA. Punktiņmandalu meistarklasePunkts esi tu, tu esi punkts! Viss sākas ar mani, viss sākas manā centrā, manā sirds centrā. Mans sirds centrs ir mans sākotnes punkts. Vienotība it visā! Mana ārējā pasaule un ārējās izpausmes atspoguļo manu iekšējo pasauli.

Sarmīte:

"Kad sieviete rada, viņa ir skaista, laimīga, un Visums gavilē, jo tajā brīdī sieviete ražo prieka enerģiju.

Tieši tādā veidā es satikos ar punktiņmandalām. Jo vairāk es to darīju, jo arvien spēcīgāk sajutu sevī sakustamies dažādus procesus. Saņēmu atbildes uz sen uzdotiem jautājumiem, izgaismojās atziņas par sevi, par to, kā šobrīd jūtos, kur šobrīd esmu. Šķiet, biju sakustinājusi kādu sevī snaudošu vulkānu, kurš tagad sāka karst un mutuļot. Stundām ilgi nodevos meditatīvajam radīšanas procesam.

PunktiņMANDALU terapija ir ļoti spēcīgs terapijas veids, kurš ATBRĪVO visos mūsu ķermeņos sablīvēto enerģiju, palīdz atraisīties no seniem pāridarījumiem un aizvainojumiem, no visa liekā un nevajadzīgā mūsu ķermenī. Šīs terapijas laikā ir iespēja DZIEDINĀT pagātnē gūtās traumas, mūsu nepiepildītās gaidas un ATKLĀT sevī jaunu potenciālu, vēl nepiedzīvotus scenārijus. Šajā procesā mēs STIPRINĀM savus dabas dotos talantus un spējas, piešķiram spēku mūsu snaudošajai enerģijai un IEGRIEŽAM jaudu iestrēgušajos procesos.

 

Dalīties sociālajos tīklos: