Retrīts - saiets. Pāreja jaunā Realitātē. 9.-11. jūnijsMēs piedzīvosim sevi, svinēsim „Dzīves elpu” un būsim VIDUU, kur kaut kas beidzas, lai kaut kas jauns piedzimtu.

Pāreja jaunā Realitātē

​09. – 11.jūnijs
Sensētā „Everti”

 

Trīs dienas kopā radīsim katrs savu un kopīgo jauno Realitāti.

Šīs ir laiks, kas liek mums būt apzinātiem savā apzinātībā, mācēt vērot sevi un to, kas ar mani notiek, no malas. Šis ir laiks ,kad mums ir jāpaplašina sava apzinātība, jāceļ savas vibrācijas. Laiks, kad mēs atklājam sevi atkal un atkal no jauna, jo mēs dzīves laikā izmantojam tikai mazu daļiņu no sava potenciāla. Šobrīd mums ir iespēja to visu mainīt.
Liela daļa cilvēces šobrīd stāv pie muitas kontrolēs durvīm, izlaidīs mūs cauri vai neizlaidīs, ar ko izlaidīs un, kas būs jāatstāj. Tieši tāpēc mēs nākam kopā, lai to visu paveiktu harmoniskāk un pēc iespējas īstāk….
Kādas ir vibrācijas mums kautram? Mēs visi zinām  sakāmo – Kādas būs Tavas vibrācijas, tādi būs notikumi Tev apkārt. Mums ir jāiemācās noticēt sev un saprast, ka viss ir mūsos, tātad mēs katrs pats varam to mainīt.

 

 

MĒS „DZĪVES ELPA”, „VIDUU” UN PASNIEDZĒJI ESAM JUMS PA CEĻAM IEDOTI, LAI VIEGLĀK UN DROŠĀ

Durvis atvērtas ir ikvienam, kas zina un ir gājis šo ceļu kopā ar „Dzīves elpu” un visiem, kas par mums dzird pirmo reizi.
Trīs dienas  kopā, lai saprast,u kur mēs katrs esam, lai apgūtu jaunas iespējas  savam ceļam un lai kopā svinētu.
Šie svētki ir kā mūsu, tā jūsu, jo kopā ar jums mēs esam plecu pie pleca gājuši šo ceļa posmu un tagad dosimies kopā tālāk.

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: