Regulāras Kustību brīvības nodarbības kopā ar Mairu GūtmaniAr šo metodi Tu iegūsi jaunu pieredzi – manās smadzenēs ir milzīga jauda, kas ļauj mainīt un pārveidot manu dzīvi uz labo pusi - fiziski, emocionāli, un kognitīvi.

Kustību Brīvība ir kā bāze, lai ķermenis jebkurā dzīves situācijā izdarītu vieglāko, vienkāršāko kustību. Šīs apzinātās kustības palīdz iemācīties (nodrošināt tādus kontaktus smadzenēs) ķermenim efektīvi kustēties jebkurā situācijā. Tas radīs lielāku elastīgumu, spēku, veiklību un atvieglotu pārvietošanos.

Ar šo metodi Tu iegūsi jaunu pieredzi – manās smadzenēs ir milzīga jauda, kas ļauj mainīt un pārveidot manu dzīvi uz labo pusi - fiziski, emocionāli, un kognitīvi.

Daudzi runā par apzinātību un cik svarīgi ir to iemācīties. Šis kustību veids, ļoti palīdz šajā jomā sevi attīstīt. Tieši ķermeniskā apzinātība ļauj sajust dziļi iekšā neapzināti dzīvojošos muskuļu savilkumus un palaist tos vaļā. Ir interesanti ir sajust, ka šie konstantie savilkumi mūsos rodas no cenšanās, no mūsu pieņemtajām “lomām”.

Tiekamies trešdienas rītos līdz pat jūnija sākumam.

Šī metode darbojas visās jomās – efektīva, dinamiska sēdēšana, līdzsvars, maņu orgānu elastība, efektīva elpošana, u.c.

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: