ONLINE NOMETNE. Ir laiks, lai es radītu sevis lieliskāko versiju.Tu esi savas dzīves un SEVIS radītājs. Ir pienācis īstais laiks atgūt dzīves garšu un prieku būt, piedzīvojot sevi savā pilnajā potenciālā.

Mēs Tevi aicinām piedalīties mūsu PIRMAJĀ ONLAINE NOMETNĒ, lai atgūsti savu spēku, savu jaudu, radot noturīgas pāmaiņas savā dzīvē…

Maira Gūtmane

“Ja vienas durvis ir aizvērtas, tad kādas citas ir atvērtas” – šādu teikumu es dzirdēju sevī brīdī, kurā bija skaidrs, ka ieplānotā klātienes nometne nevar notikt. Un man ir liels prieks, ka mani, jauna veida notikuma tapšanā, atbalstīja Eva, Dzīves elpas veidotāja. Un tā šī nometne būs pieejamāka visiem, kas vien sajūt sevī vēlmi radīt savu sevis vislieliskāko versiju savām rokām. Es palīdzēšu.

Kā savu uzdevumu es redzu to, ka piedāvāju jums iespēju izaugt. Izaugsme notiek, kad ejam ārā no savas komforta zonas. Kad jāpieceļas drusku agrāk, kad jāpavingro drusku vairāk nekā parasti, kad jāed drusku apzinātāk, kad jāelpo apzinātāk, kad jādzīvo apzinātāk Radītāja dzīve."

 

Kā viss notiks

 

Tā kā nometne norisināsies 8 dienas, tad laicīgi padomā, kā salikt savus darbiņus un pienākumus, lai vari būt klātesoša/oš. Protams visas tikšanās un nodarbības būs pieejamas ierakstos.  Tev ir iespēja piedalīties visā nometnē, divas dienas nedēļas nogalē  vai kādā no nedēļas dienām.  Vēl mūsu ieteikums, Tu vari iesaistīt šajā piedzīvojumā arī savus mīļos. Tas var būt jauks un jēgpilns pasākums visai ģimenei.

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: