NGUNA DADEIKA. E- kurss. Kling klang, esmu klāt! Tava nauda.Tas naudas apjoms, kāds Tev NAV, ir tieši tas naudas apjoms, kādam Tu pretojies!

 

Vai Tev patiešām ir tik daudz naudas, cik tu vēlētos?
Vai Tu vismaz dzīvo iekšējā finansiālā mierā?
Vai tomēr Tev šķiet, ka Tu neesi finansiāli veiksmīgs?

Mums Tev ir tāda vēsts –

Tu, šodien, tieši šajā brīdī, esi 100% finansiāli veiksmīgs!

… nu, jā, saskaņā ar tiem priekšstatiem, pārliecībām, programmām un domām par naudu, kādas Tev ir. Jā, saskaņā ar tām, Tu esi simtprocentīgs uzvarētājs, Tu esi izdarījis VISU, paveicis VISU, sapratis VISU un TEV IR TAISNĪBA! Taisnība arī par visu to, ko Tu saki, kāpēc Tev tās nav vairāk! Tavas pārliecības par to, cik daudz tev vajadzētu tai būt, cik daudz Tu spēj pārvaldīt, cik daudz ir pieņemami un tā tālāk un tā joprojām.

 Daļa no Tevis varbūt mēģina noliegt un noraidīt  šo ideju un pat varbūt iet tik tālu, ka saka ko līdzīgu: ”Tā ir muļķīgākā lieta, ko es jebkad esmu dzirdējis!”.  Un tas ir daļa no tā, kā Tu ierobežo savu pārticību. Tavs prāts ir pats spēcīgākais naudas taisīšanas instruments, kāds vispār pastāv. Bet, diemžēl, tas var būt arī pats spēcīgākais naudas bloķētājs. Sliktā ziņa ir tāda, ka Tavas iekšējās pārliecības ierobežo Tavu naudas pieredzi… Bet… labā ziņa ir, ka pilnīgi droši ir kaut kas, ko Tu vari ar to visu iesākt.

Svarīga lieta, ko uztvert un ar ko sākt:


Tas naudas apjoms, kāds Tev NAV, ir tieši tas naudas apjoms, kādam Tu pretojies!


Mēs esam vienkārši lieliski visos iespējamos veidos pretoties naudai. Vai vismaz vairāk naudas savā dzīvē.

Kāpēc gan lai mēs pretotos vairāk naudas savā dzīvē? Hmmm… labs jautājums.

 Jo kaut kādu iepriekšēju programmu dēļ Tu nejūties komfortabli ar lielāku naudu. Tev ir tieši tik, ar cik Tu jūties ērti. Tālāk ir bīstami. Tālāk ir sāpīgi. Paliekot pie tā apjoma pārvaldīšanas, kāds Tev ir, Tu esi drošībā. Apzināti mēs droši vien sakām, ka mēs vēlamies vairāk naudas, bet zemapziņas nospiedošais vairākums saka: “Labi, labi, sapņo visu, ko vēlies, mēs pārliecināsimies, ka tas nekad nenotiek.” Jo vairākuma ziņā ir mūs pasargāt.  

Lai jums būtu vairāk naudas, jums būs jāsāk justies ērti ar vairāk naudas.

Vai, naudu vispār. Un tāpēc mēs Tevi aicinām īpašā ceļojumā,

e-kursā  “Kling Klang, esmu klāt! Tava nauda!”- 

tā, kā mēs uzņemam mīļu ciemiņu, kad viņš piezvanījis pie durvīm, mēs to ielaižam un jūtamies ērti un patīkami. Un pēc tādas ciemošanās viesis atkal un atkal nāk pie mums, vai ne?

Dalīties sociālajos tīklos: