NAUMS NADEŽDINS. Iknedēļas sarunu vakars „Saruna par Galveno.” Skatījums no otras puses. AUGUSTĀ.Mēs nākam pie Tevis, klausītāj, ar skaistu un jēgpilnu saturu - notikumu – sarunu. Mēs aicinām Tevi uz salu - uz „drošu patvērumu”, kur runāsim par GALVENO.

Izraujies no postpatiesībām, viltus ziņām, reklāmas un propagandas plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, sanākot kopā ar mums “drošā patvērumā”, kur mēs runājam par GALVENO, par to, kas patiešām ir svarīgs katram no mums, netērējot laiku - savu dzīvi - ziņu sižetu apspriešanai.

APZINĀTS UN ATKLĀTS DIALOGS PAR SVARĪGO

Mēs tiekamies un runājam nevis kā skolotāji, bet kā liecinieki, kuru vārdi ir balstīti uz mūsu pašu dzīves pieredzēm.

Mēs dalāmies ar katra PAŠA UNIKĀLO vīziju/uzskatu un runājam tikai PATIESĪBU - tas ir, mēs aprakstām savu personīgo realitāti - bez izskaistinājumiem un bez pretenzijām zināt VISU, apzinoties savu ATŠĶIRĪBU. Galu galā mēs esam ļoti atšķirīgi. Pilnīgi atšķirīgi. Tāpat kā tu.

Tāpēc mums ir svarīgi KLAUSĪTIES un DZIRDĒT citādu viedokli. Ne jau kritikas vai noliegšanas dēļ, bet gan, lai apzinātos savu aprobežotību, lai paplašinātu robežas un tuvotos PATIESĪBAI, kas, starp citu, ir gan MĪLESTĪBA, gan BRĪVĪBA.

Atcerieties: mūsu grūtajos laikos tikai savs UNIKĀLAIS SKATĪJUMS uz notiekošo var dot cilvēkam esības harmonijas sajūtu, tas ir, to pašu LAIMĪBU, ko katrs no mums meklē.

Pievienojies, būs interesanti. Un noderīgi.

 

TIKŠANĀS TĒMA

1. saruna

Kāpēc mēs nevēlamies pieņemt realitāti? 

2. saruna

Cilvēka laimes stāvokli nosaka trīs apstākli

3.saruna

Dzīvot harmonija ar pasauli – tas nebūt nenozīmē atteikties no vēlmēm un mērķiem

4. saruna

Laiks neeksistē. Eksistē tikai telpa - laiks vai ja vēlaties „Šeit un tagad”

5.saruna

Jūsu ceļš pretim laimei un veselībai ved pāri  šai virsotnei – pieņemšanas un pateicības virsotnei.

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: