Mistērija sievietēm. BRĪNUMSKAISTĀ. Jauns sadarbības projekts.IR PIENĀCIS LAIKS. KĻŪT PILNAI. ATVĒRTIES CITAI BŪŠANAI, CITAI SEVIS MĪLĒŠANAI UN CIENĪŠANAI.

Kāpēc Tev radīta BRĪNUMSKAISTĀ ?

 

Tava Daba un Dvēsele ir neatkārtojama.
 
Tās uzziedēšana un tava nostāšanās Spēkā ir vienreizējs, īpašs notikums. Pasaulei Tu esi ļoti nepieciešama, sev tu esi ļoti vajadzīga. Ja katra no mums piecelsies savā Varenumā, tad šai Pasaulei, Mātei Zemei ir cerība.
I
Tavs miers, paļāvība, prieks, smaids, īstums, godīgums, daiļums, spēlīgums un dzīvīgums - tam atveroties, Tava dzīve iegūst to patieso skanējumu, kas nepieciešams, lai piepildītu Tavu dzīves uzdevumu.
I

Šis   Sievietes Iniciācijas Ceļš   tapis, pateicoties daudziem, daudziem klātienes mācību apļiem. To veidojušas ININ NINI zināšanas un darbs, apvienojumā ar reālu cilvēku procesiem, kuri gājuši šai iniciācijai cauri vairāku mēnešu un pat gadu garumā. Tā pamatā ir seno ritu zināšanas - tā tas noticis daudzu gadu tūkstošu garumā slepenās mistiķu kopienās. Un papildina izpratne par Tavām - mūsdienu sievietes vajadzībām.

ASTOŅAS MAĢISKAS MISTĒRIJAS

Mēs kopā iziesim Astoņas Iniciācijas Mistērijas, klausoties senus stāstus un atveroties izpratnei par savu iekšējo Spēku. Kopā 53 izjūtami audio Stāsti, Sapņojumi, Prakses un Skanējumi - īpaši radīta Mūzika.

DZIĻAS MEDITĀCIJAS

Mēs kopā dosimies dziļās Meditācijās jeb Sapņojumos, kas atvērs tavu iekšējo redzi un palīdzēs iziet šo transformācijas ceļu.

DVĒSELES UN ĶERMEŅA PRAKSES

Tu un Es - mēs mācīsimies veidus, kā atklātās zināšanas praktizēt un iemiesot savā dzīvē.

LASĀMGRĀMATA

Visiem Stāstiem varēsi sekot līdzi arī lasāmgrāmatā - tekstu transkripcijās!

AUGU ALĶĪMIJA

Šo mistēriju pamatā ir ININ NINI dziļā savienība un darbs ar Augu Dvēselēm, kas taps aicinātas palīgā, lai tavi ceļi būtu iedvesmas un spēka pilni.

ĪPAŠI RADĪTA MŪZIKA

Katram Stāstam, katram Augam radīta īpaša mūzika - ININ NINI Stāstu iedvesmota, LEILALI radīta.

     NĀC UN IEPAZĪSTES AR ŠO MISTĒRIJU

Šis B R Ī N U M S K A I S T Ā S mistēriju cikls Tev tiek pasniegts, sadarbojoties Dzīves Elpas telpai ar Augu mistiķi ININ NINI un viņas radīto Plant Mystic.  

Dalīties sociālajos tīklos: