MĪLESTĪBAS MEDITĀCIJA VESELUMAM. Rekonekcijas prakse un dziedējoša meditācija gleznās ar vadīto iztēli.Mēs varam viens otram būt dziedinoši ar savu klātbūtni un mēs varam piedzīvot dziedināšanu tad, kad atveram savas sirdis mīlestībai.

Vai var būt kas trauslāks un skaistāks par mīlestību? Tā rada, iedvesmo un dzemdina, tā ir pasaules galvenais virzītājspēks. Mīlestība pasaulīgā nozīmē ir visā dzīvajā ap mums un dabā. Pacietība ir mīlestības māsa, un dāsnums tās bagātīgi atalgo pateicībā. Šis ir jauns laiks, kurā mēs katrs sevi piedzīvojam un atrodam citādākus. Apstākļos, kurus nevar mainīt, mēs ikviens varam atrast veidu kā mainīt sevi pašu, lai ar pateicību un mīlestību spētu uzlūkot pasauli, kura vēlas to pašu no mums. Cilvēks ir garīga, fiziska un sociāla būtne, kuras augstākā sūtība ir nest Gaismu un Mīlestību. Mēs varam viens otram būt dziedinoši ar savu klātbūtni un mēs varam piedzīvot dziedināšanu tad, kad atveram savas sirdis mīlestībai. Tā ir visspēcīgākā enerģija Visumā, tā ir mūsu veseluma jēga un mūsu dzīves būtība. Mēs katrs varam palielināt savas iespējas, atveroties paši savai dzīvei, sajūtot paši savu evolūcijas ceļu, kad paaugstinām paši savas vibrācijas. Tāds ir šīs meditācijas vēstījums. Mēs katrs esam instruments Dieva rokās, ja mīlam.

Audiovizuālās meditācijas pamatā izmantotas Ditas Baumanes-Auzas ilgākā laika posmā īpaši šai metodei radītas gleznas ar vadītu iztēli – kā direktīva pozīcija, kas palīdz nomierināties un atslābināties, gan arī mainīt uztveres un domāšanas veidu.

_________________________________________

Nodarbība notiks. ZOOM platformā. Kā tai pieslēgties informēsim nodarbības dalībniekus. Tāpat 48 stundu laikā pēc nodarbības būs pieejams nodarbības ieraksts,

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: