Mazā Saulgriežu sanākšana Dzīves elpā.Vienkārši sanākt kopā, lai izbaudītu šo trīs vakarus un ienestu savā sirdī, savā vidē mazliet citādu enerģiju, lai iegūtu, ko, varbūt, noderīgu, lai iedrošinātu, iedvesmotos sevi un paceltu savas vibrācijas.

Tā vienkārši un mīļi.

Mēs taču šobrīd spējam būt kopā arī neesot fiziski tuvu viens otram. Pabūt kopā, lai sajustu to, cik katrs viens ir spēcīgs savā spēkā un varēšanā, lai ieraudzītu cik daudz mīļuma un gaismas ir katrā no mums, lai ļautos brīvajam lidojumam arī nelidojot.

Trīs vakarus Saulgriežu laikā aicinām visus visus sanāk kopā.

Kas būs jādara?

Vienkārši sanākt kopā, lai izbaudītu šo trīs vakarus un ienestu savā sirdī, savā vidē mazliet citādu enerģiju, lai iegūtu, ko, varbūt, noderīgu, lai iedrošinātu, iedvesmotos sevi un paceltu savas vibrācijas.

Kopā dziedāsim, apgūsim latvju tautas senās gudrības, meditēsim, iesim plāvas arī esot virtuālajā vidē.

 

Mūsu pirmais vakars. 15.jūnijs. 

Ar mums kopā  Inga Graumane - cilvēku kurš mīl dzīvi un visu laiku mācās ko jaunu. Gongu meditācijas meistare, kura mīl vākt zālītes un  gatavot Dieva dārza augu ēdienus.

Mūsu otrais vakars. 17.jūnijs

Ar mums kopā Vita Bogana - senās dzīvesziņas pētnieci, savvaļnieci, folkloristei, mākslinieci un rokdarbnieci. Viss, ar Vita nodarbojas, ir viņas mīlestības darbi, kas ir viens otru papildinoši un skubinoši uz attīstību.

Mūsu trešais vakars. 19.jūnijs

Ar mums kopā  Antra Dzintarniece - AntRa RaDa

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: