Manifestēšanas kurss. Tavi sapņi var kļūt par Tavu realitāti!Šis kurss iedos Tev pamatus savas kārotās dzīves radīšanai/ manifestēšanai.

Sakārto sevi kārotā manifstēšanai un sapņu piepildīšanai!

Vai arī tev gadās padoties apkārtējam haosam un iekšējiem pārdzīvojumiem/procesiem, kā rezultātā nepamanot, ka šie izaicinājumi ir Tev doti, lai sasniegtu savus patiesos mērķus?
Kad dzīve kļūst grūta, mēs meklējam dažādus “salmiņus”, kas palīdzēs izkļūt no bedres, bet, diemžēl, ezotērikas tirgus ir pārsātināts ar meditācijām un visvisādām lietām, kas cilvēkus aizved no reālās dzīves.

Lita uzskata, ka ir ļoti svarīgi runāt par labklājības un sapņu/ mērķu realizēšanu arī fizikajā dzīvē. Savienošanos ar fizisko realitāti un palkšanu tajā.

Aptvert, ka pirmais un galvenais ir dzīvot saskaņā ar dvēseli un piepildītu, sabalansētu fizisko dzīvi. Dvēseles saņu piepildīšana ir viens no iemesliem, kādēļ mēs esam šeit uz zemes un piepildot tos, pasaule kļūst labāka.

6 nedēļu laikā sāc manifestēt, radīt un piepildīt savus sapņus! Iepazīsti Pievilkšanās likumu un atbrīvo sevi, lai piesaistītu kāroto, labo un gaišo!

Šis kurss ir ne tikai, lai Tu piepildītu savus sapņus bet arī, lai atvēru savu dvēseles potenciālu, kas paver dzīvi lielāku un grandiozāku par Taviem pārdrošākajiem sapņiem!

 
 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: