MAIRA GŪTMANE Transformāciju spēle. “Brīvs no veģetatīvās distonijas, trauksmes un panikas lēkmēm”Transformāciju spēle tev piedāvā iemācīties pašam sastādīt sevis dziedināšanas plānu, apzinoties, ka mēs visi esam daudzdimensionālas būtnes.

Kursa mērķis

Dod iespēju ikvienam, kam šīs traucējošās parādības neļauj dzīvot savu lielisko dzīvi, palīdzēt pašam atgūt zaudēto harmoniju, mieru un dzīvesprieku.

Liela daļa no cilvēkiem ir iemācījusies ticēt, ka veselības jautājumos mums ir jāgaida palīdzība no ārpuses, no ārstiem, terapijas un tabletēm, vai varbūt no kādiem dziedniekiem vai burvjiem. Mēs bieži vien ticam, ka mēs paši nevaram sev palīdzēt. Šis kurss ir par pretējo. Par to, ka mēs paši ļoti daudz spējam izdarīt, lai atjaunotu zaudēto mieru un harmoniju un spētu uzturēt savu veselību ideālā stāvoklī.

 

Kur ir šī spēles unikalitāte?


Ir ļoti svarīgi iegūt pārliecību, ka visi instrumenti, lai sev palīdzētu atgūt savu Spēku, jau ir mūsu rokās. Tādejādi jauniegūtā sajūta, ka varam sev palīdzēt dziedināties arī paši, jau pati par sevi iedod brīvību un mieru.
Veģetatīvā distonija, trauksme, panikas lēkmes ir dziedināmas un ir iespējams iegūt brīvību no tām, lai dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Sastādot pašam savu dziedināšanās plānu un tam sekojot, pa ceļam likvidējot iekšējos sabotierus, šis ceļš kļūst vieglāks un pat interesantāks. Jo nereti šīs lietas, kuras apgūsi Transformāciju spēlē, pavērš pilnīgi jaunu redzējumu par to, kas no kā un kāpēc rodas.

PIRMA GRUPA SPĒLI SĀKS, JAU 15.FEBRUĀRĪ

 

 
 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: