MAIRA GŪTMANE. Radītāja kurss - Pamodini sevī radītāju jeb prāta neierobežotās spējas radīt realitāti. 2021Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju!

Zināšanas ir spēks un tās var dot ļoti lielu motivāciju turpināt pat tad, kad nolaižas rokas, kad visi apkārt saka – “Tev nekas nesanāks, beidz muļķot sevi”, kad to visu atbalsta iekšējās balsis ar sen zināmiem teicieniem – “Labāk sāksim rīt” vai “Kāpēc Tu domā, ka Tev varētu sanākt? Redzi cik daudziem nekas nesanāk!”. Zināšanas ļaus Tev visus savas dzīves notikumus saskatīt caur jaunu prizmu un uztvert nevis kā neveiksmes, nolemtību vai likteni, bet gan kā savu pārliecību radīto realitāti, kuru Tu vari mainīt.

Un kādā brīdī Tu pamanīsi, ka sāc domāt savādāk: “Mainīties ir viegli un patīkami. Dzīvot Radītāja dzīvi ir pavisam vienkārši!” Un Tu sapratīsi, ka Tu nekad vairs negribēsi atpakaļ. Un Tu sapratīsi, ka visi Tavi lēmumi ir svarīgi Visumam! Tu sapratīsi, ka Visums ir draudzīgs visās savās izpausmēs.

MAIRA par kursu

Radītāja kurss. Tas var izmainīt Tavu dzīvi pilnībā tā, kā tas izmainīja manējo. No upura uz Radītāju! No nelaimes čupiņas, kas uzskata, ka liktenis nav maināms uz Radītāju, kas pats rada savu likteni!

Šajā kursā es Tev iedošu visu to, ko es esmu iemācījusies un, kas ir palicis ar mani kā visefektīvākais mehānisms, lai mainītos. Jo tikai mainoties mēs varam cerēt ieraudzīt kaut ko citu sevis radītajā realitātē.

Bet mainīties nav viegli. Jo jārēķinās ar milzīgo ieraduma spēku, smadzeņu iedzimto negativitāti, iedzimto un ieaudzināto un pieņemto programmu spēku, vides slēdžiem, sabotieriem. Jā, tik daudz mūsos darbojas dažādas lietas, kas nevēlas pārmaiņas un pretojas tām.”

 

Radītāja kurss (Iepriekš saukts Dispenzas kurss) Dzīves elpā notiks jau 7.reizI

Šajā kursā Tu:

  • iegūsi vajadzīgo motivāciju, lai mainītos un tādējādi izmainītu savu realitāti
  • pievērsīsi uzmanību tam, kam līdz šim paskrēji garām, to neredzot
  • iepazīsi jaunu lietu kārtību redzējumu un pilnīgi citus pasaules uzskatus
  • līdzdarbojoties iegūsi pieredzi, kas ļoti bieži ir trūkstošais posms realizācijā un pārmaiņās
  • saņemsi daudz un dažādus "Instrumentus", lai uzturētu jaunās zināšanas un pieredzi, un atbalstu turpmākai izaugsmei

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: