MAIRA GŪTMANE. Nodarbību cikls - Veselības enciklopēdija. 2021.Visas šīs praktiskās lietas, kā mēs varam sev palīdzēt paši, lieliski kombinējas ar tradicionālo medicīnu. Un gala rezultātā var dot jaunus ieradumus – tabletes vietā

Maira Gūtmane:

"Veselības enciklopēdija ir manas zināšanas un pieredze, kuras esmu ieguvusi 20 gadus praktizējot cigunu un citus dažādus enerģētiskās medicīnas un enerģētiskās psiholoģijas veidus (Džin Šin Džitsu, Kustību brīvība, Emocionālās brīvības tehnika, PEAT).
Bieži vien mani studenti mani sauc par staigājošo enciklopēdiju. Šis kurss ir mana un Dzīves elpas vēlme visu salikt kopā ērti pieejamā un lietojamā veidā."

Džin Šin Džitsu - Radītāja māksla caur līdzjūtīgu un zinošu cilvēku. Radītāja māksla  zināt sevi (palīdzēt sev). Turot plaukstas noteiktās ķermeņa vietās, mēs varam atjaunojam harmoniskas enerģijas plūsmu, un tas radīs harmoniju fiziskajā ķermenī.

Kustību brīvība – vienkāršākas un sarežģītākas kustības māca mums sajust kā kustība rodas pati un tā mēs iemācāmies iegūt vairāk (kustēties brīvāk), darot mazāk. Tādā veidā mums ir iespēja apzināties gadiem ilgušus neapzinātus sasprindzinājumus un palaist vaļā. Rezultātā – vieglums un kustību brīvība ķermenī, domāšanā un līdz ar to visā dzīvē.

PEAT – Primārās enerģijas aktivēšana un transcendence. Enerģētiskās psiholoģijas paņēmiens kā viegli atbrīvoties no emocionālā un fiziskiā diskomforta.

Visas šīs praktiskās lietas, kā mēs varam sev palīdzēt paši, lieliski kombinējas ar tradicionālo medicīnu. Un gala rezultātā var dot jaunus ieradumus – tabletes vietā vai pa ceļam pēc tabletes, sākt kaut ko darīt savā labā ar šajās nodarbībās apgūtajām vienkāršajām lietām.

 

Dalīties sociālajos tīklos: