MAIRA GŪTMANE. Enerģijas pasaulē kopā ar JSJ (Džin Šin Džitsu)Džin Šin Džitsu ir dziedināšanas māksla, kuru var pielietot gan sev, gan arī citiem. Tās pamatā ir mūsu dabīgi iedzimtā spēja līdzsvarot savu dzīvības enerģiju un iegūt labu veselību, lai pārvarētu stresu, nogurumu, ievainojumus un slimības.

Apkārtējās pasaules pārmaiņas ir liela slodze mūsu nervu sistēmai, kas ilgtermiņā var radīt fiziskā ķermeņa disbalansu.

Lai jebkurā brīdī, jebkurā situācijā mēs varētu sev palīdzēt pavisam vienkāršā veidā, JSJ var kļūt par lielisku palīgu šo pārmaiņu laiku ne tikai pārciest, bet izmantot kā savu resursu apzināšanos un savu jauno talantu, dāvanu atklāšanu un piedzīvošanu.

Jo ātrāk mēs sāksim savu lielisko dzīvi dzīvot jau tagad (nevis tad, kad tas viss būs beidzies), jo ātrāk mēs kopā to radīsim.

___________________________________________

Džin Šin Džitsu ir sena māksla, kas ļauj katram pašam atrast ceļu uz Esības harmoniju jeb vienkārši būt. Tulkojumā no japāņu valodas „Jin Shin Jyutsu” nozīmē „Radītāja Māksla caur līdzjūtīgu Cilvēku”.  Tā ir māksla, kas sevī ietver dzīvības rašanās kārtību kā filozofiju un tehniku kā šīs ideālās, dievišķās harmonijas atjaunošanu, turot noteiktus punktus/vietas ķermenī (enerģijas drošības slēdzenes).

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: