MAIRA GŪTMANE. E-KURSS - Ciguns kā dzīves labsajūtas avots.Vienkāršs instruments, kas palīdz atjaunot un uzturēt harmonijā ķermeni, prātu un garu

 

E-kursa pamatu veido klasiskā medicīniskā ciguna paņēmieni veselības un dzīves harmonizēšanai.

Ļoti vienkāršotā tulkojumā ciguns ir darbs ar enerģiju. Šī vairāk kā 4000 gadu senā māksla ir saglabājusi savu aktualitāti arī mūsdienās un no senās Ķīnas izplatījusies pa visu pasauli. Gan šīs mākslas senā vēsture, gan izplatība liecina par tās nozīmību cilvēka vispārējās harmonijas atjaunošanā. Ciguns, tās ir īpašas kustības  un saskaņota elpošana, aktīvo punktu masāža un uzmanības koncentrēšana kā saruna ar savu ķermeni. Un tas viss tiek veltīts tam, lai mēs paši saviem spēkiem spētu atjaunot harmoniju savā ķermenī.

Viss ir enerģija. Šobrīd zinātne sāk pierādīt šo faktu, ko daudzas tautas, praktizējot darbu ar enerģiju dažādos veidos, zināja jau sen. Tagad šīm praksēm sāk pievienoties arī zinātnieku atklājumi - mēs esam 99,99999999% enerģija. Ja es spēju harmonizēt enerģētisko sistēmu sevī, tad fiziskā realitāte savās harmonijas izpausmēs seko. Visur. Gan manā veselībā, gan attiecībās, gan finansēs. Mana pasaule un mana dzīve kļūst harmoniskas.

Mūsdienu cilvēka dzīve ir ļoti mainījusies, ja mēs to salīdzinām ar dzīvi kādus 100 gadus atpakaļ. Komforts, ko rada tehnoloģiju attīstība, neapšaubāmi ir radījis un turpina radīt izmaiņas mūsu ikdienas aktivitātēs un neaktivitātēs. Manuprāt, šī telpa un laiks, kas atbrīvojas, mums ir dots, lai mēs kļūtu apzinātāki. Apzinātāki visās savās izvēlēs. Kā kustēties, ko ēst, ko domāt, kā justies. Agrāk cilvēks bija spiests daudz vairāk kustēties, lai nodrošinātu savu izdzīvošanu. Bet, ja nu mēs spējam ar apzinātām kustībām sasniegt lielāku efektivitāti īsākā laikā? Kaut vai sākot ar 15 minūtēm dienā. Bet apzināti. Apzināti ieklausoties ķermenī, apzināti trenējot sevi iemācīties vadīt savu uzmanību un līdz ar to arī enerģiju. Un vienkāršāk un ātrāk sasniegt to pašu harmoniju, kādā agrāk dzīvoja cilvēki, kad viņi bija savienotāki ar dabu un dabas ritmiem savas ikdienas dzīvē.

 

No kā sastāv e-kurss 

"Ciguns kā dzīves labsajūtas avots"

I Vispārīgā daļa

Vispārīgo daļu nosacīti var sadalīt 2 daļās:

  • iesildīšanās (9 video)
  • un medicīniskā ciguna kompleksi (8 video). 

Nosacīti – tas nozīmē, ka ikviens video Tev palīdzēs iemācīties harmonizēt enerģiju Tavā ķermenī. Lai Tev būtu vieglāk orientēties, katra daļa ir atzīmēta ar grūtības pakāpi. Sākumā Tu saņemsi vienkāršākos iesildīšanās un kompleksu video. Un pēc kāda laika, regulāri ļaujot sev sevi harmonizēt, Tev nebūs problēmu apgūt arī sarežģītākas lietas, kas prasa nedaudz vairāk līdzsvara izjūtas, koordināciju un pacietību.

 

II Speciālā daļa

  • 17 video, kuros būs ieteikumi specifisku ķermeņa harmonijas projektu risināšanā. Piemēram, kā palīdzēt sev galvassāpju gadījumā, kā harmonizēt asinsspiedienu, kā palīdzēt sirdij justies lieliski utml.

 

Dalīties sociālajos tīklos: