MAIRA GŪTMANE. E-KURSS. 100 dienas sevis un savas dzīves pārstartēšanaiTu esi izlasījis tik daudz sevis pilnveidošanas grāmatu un tagad, ja Tu piedalītos testā par visu, ko esi izlasījis, Tu noteikti saņemtu 100 no 100 iespējamiem vērtējuma punktiem? Pilnīgi noteikti! Bet – vai Tava dzīve ir mainījusies? Nē…

Tāpēc, ka līdz šim šajā pārmaiņu procesā ir bijuši iesaistīti tikai 5% no Tava prāta, kuri uzzināja, noticēja un nolēma, ka vēlies mainīties, bet pārējie 95%, kas ir Tava zemapziņa, turpina “atskaņot” vecās, iepriekšējās programmas un dienu no dienas Tu atskārsti, ka – gribēji, bet nesanāca.

 

Lai sanāktu, vērtīgi pārzināt sava prāta darbības mehānismus un iemācīties pārprogrammēt to savu prāta daļu, kura automātiski izpilda ieradumu programmas. Pašsabotāža ir viena no spēcīgākajām un galvenajām uzvedības formām, kurai degvielu dod šīs vecās, mūsu komfortu aizsargājošās zemapziņas programmas. Un bieži tāds jēdziens kā panākumi, jebkādās dzīves jomās, zemapziņas līmenī tiek uztverts kā drauds pastāvēšanai, jo tas ir kaut kas, aiz zināmā un pazīstamā robežas. Savukārt, novilcināšana, plānu un rīcības atlikšana uz vēlāku, citu dienu, dienu, kad “kārtis izkritīs veiksmīgāk”, kad būs siltāk/vēsāk vai vairāk naudas utt., ir sevis sabotēšanas lielākais ierocis. Un zemapziņa kā pingponga bumbiņu atmet atpakaļ apzinātā prāta sūtīto domu – sāksim šodien, tagad un tūlīt!  

Mēs vēlamies Tev palīdzēt sākt tagad un tūlīt un 100 dienu laikā nostiprināt paradumu sasniegt savus mērķus, sākot ar mērķi  - mainīties uz veiksmīgāku, neatlaidīgāku sevis versiju, un pašās beigās  - uz laimīgu un sevi realizējošu personību.

100 dienas ( kopā tās būs 200 īpašas dienas Tevā dzīvē), katru otro dienu, Tu saņemsi savā akadēmijā vismaz vienu neiropadomu, kurā Tev būs iespēja izzināt to, kā izmainīt savas smadzenes.

 

Dalīties sociālajos tīklos: