MAIRA GŪTMANE. Dziedinošo plaukstu dziedinošais pieskāriens.Kuras mērķis ir atklāt šīs dabiskās prasmes ikvienā kursa dalībniekā.

Maira Gūtmane -  Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere oktobrī "Dzīves elpā" piedāvās jaunu kursu, savukārt "Dzīves elpa" to ietērps jaunā formātā.

Tās būs vairāk kā  25 video un audio nodarbības+ tiešsaites koučinga sesijas.

"Dziedinošo plaukstu dziedinošais pieskāriens ir manas zināšanas un pieredze, kas veidojusies vairāk kā 20 gadu ilgā piedzīvojumā Enerģijas pasulē. Šis kurss ir manas ambīcijas ļaut tev piedzīvot un sasniegt visu, ko mācījos es, daudz ātrāk, vieglāk un vienkāršāk.

Kad atnāca ideja par šāda kursa veidošanu, manī bija zināma iekšējā pretestībā. Kam to vajag? Vai tad tas, ko zinu es, nav zināms ikvienam, vai tad tas, ko pieredzu es, nav pieejams ikvienam? ….

Un tad es atcerējos sevi, ar savu pirmo soli šajā pasaulē, ar spēcīgiem stereotipiem manā prātā par to, kas ir dziedniecība un kas ir dziednieks. Man vajadzēja visus šos gadus, lai es saprastu, ka dziednieks dzīvo ikvienā. Tās ir tikpat dabiskas spējas kā elpot. Tikai neviens mums par to nav stāstījis, neviens mums to nav ieaudzinājis kā mūsu dabisku pamatprasmi....

NĀC UZ IEVADA NODARBĪBU JAU SEPTEMBRĪ UN PIEVIENOJIES MUMS OKTOBRĪ

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: