MAIRA GŪTMANE. Attiecību kurss - Atgūsti savu sievišķo / vīrišķo spēku.Iegūsti mieru, brīvību, harmoniju un veseluma sajūtu sevī un savās attiecībās!

Iespējams, jau ir dzirdēts, ka mūsu laimes sajūta un labsajūta balstās uz 3 vaļiem – veselība, attiecības, nauda. Ja kāda no tām nav harmonijā, mēs neizjūtam pilnvērtīgu laimes sajūtu.

Bieži vien mēs neapzināti vēlamies sev blakus kādu vai kādus, lai kompensētu to, kas mūsuprāt nav mūsos. Tā sievietes neapzināti pieņem, ka viņām nav drosme, spēks, mērķtiecība, stabilitāte vai citas īpašības, kas raksturīgas vīrišķigumam, un meklē to savā partnerī. Meklē, nezinot, ka ikvienā no mums ir pilnīgi viss un mums nevajag nevienu, lai kompensētu to, kas mūsuprāt mums nav.

Kāpēc tad jāveido attiecības, ja jau reiz mums pašiem viss ir? Un te sākas visa attiecību burvība, attiecību brīnums. Tas sākas tad, kad sastopas divi Veselumi, kuriem nevajag otru, lai aizlāpītu kādu caurumu.

Kursa mēķis - palīdzēt ikvienam būt mīlošās, atbalstošās, attīstošās attiecības ar sevi, ar mīļoto, ar visiem cilvēkiem, ar visu pasauli, lai piedzīvotu savu sevis vislieliskāko versiju.

 

Dalīties sociālajos tīklos: