MAIRA GŪTMANE. Atbrīvošanās tehnika Taviem panākumiem visā.Ikviens kaut ko vēlās savā dzīvē, un tas aug no sajūtas, ka mums kaut kas trūkst… bet kā būtu, ja šo sajūtu “man gribētos” mēs palaistu vaļā un tā vietā apzinātos, ka mums tas jau IR?

Emocijas ir tas kā mēs jūtamies. Bet Tu neesi Tavas emocijas!

 

Mēs dzīves laikā iemācāmies 3 galvenos veidus, kā pārstrādāt emocijas:

  • Nospiest emocijas - visbiežāk lietotais, un vislielāko ļaunumu nodarošā metode. Nospiestas emocijas ar laiku sāk uzpeldēt kā dažādi veselības sarežģījumi.
  • Sūdzēties - īstermiņā šis dod atvieglojumu, jo esam atbrīvojuši emocijas enerģiju. Bet tas neatbrīvo mūs no šīm negatīvajām sajūtām, patiesībā regulāra ‘čīkstēšana’, sūdzēšanās liek mums justies sliktāk.
  • Izvairīties no realitātes - mēs meklējam “plāksteri” mūsu negatīvajām sajūtām. Skatāmies TV, sēžam sociālajos tīklos, smēķējam, lietojam alkoholu, pārstrādājamies. Darām jebko, lai nebūtu jābūt aci pret aci ar negatīvajām sajūtām. Bet šādā situācijā emocijas, sajūtas tikai noiet pazemē un turpina tevi ietekmēt zemapziņas līmenī.

Bet mēs varam iemācīties ATBRĪVOTIES no negatīvās enerģijas mūsu dzīvēs. Atbrīvošanās tehnika ļauj palaist vaļā negatīvās emcoijas, sajūtas, atmiņas un blokus... Tas ir visveselīgākais veids, kuru katru reizi pielietojot, tu atbrīvo daļiņu no savām nospiestajām un negatīvajām enerģijām, līdz brīdim, kad tu beidzot atkal jūties brīvāk. Tu kļūsti pozitīvāks, produktīvāks un mierīgāks… Kā rezultātā, Tu paver iespēju sev pamanīt to, kas Tev jau ir un saņemt vēl vairāk!

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: