MAIRA GŪTMANE. Apzināta uztura izvēle kā instruments sevis izpratnei un harmonijas iegūšanai.Organisma attīrīšana un pašdziedināšanas ar apzinātu uzturu.

Dosimies šajā ceļā – ar lielisku atbalstu un milzu ziņkārību – kas ēdiens ir manā dzīvē un kā to padarīt par savu sabiedroto, nevis par savu ienaidnieku.

Šāds kurss Dzīves elpā notiks jau ceturto reizi. Ar savu popularitāti tas ir pierādījis, ka ļoti daudziem no mums šis ir baltais plankums jeb autopilotisms mūsu apziņā, ķermenī, dzīvē un attiecībās ar sevi.

Ieklausīšanās sevī, ēdiena enerģijas sajušana un burtiskā nozīmē saruna ar dažādiem produktiem var kļūt arī par Tavu ikdienu!

KURSĀ MĒS -

  • Iziesim visus attīrīšanās posmus, lai atbrīvotu ķermeni no tā, kas tajā lieks un nevajadzīgs.
  • Darīsim to, sevi mīlot un sev palīdzot, nemēģināsim veikt teroru pret savu ķermeni, bet sarunāsimies kā ar labāko draugu.
  • Šajā laikā iepazīsimies ar tradicionālās Ķīnas medicīnas principiem uzturā – iņ-jan teoriju un piecu elementu teoriju.
  • Izzināsim vairāk par to kā ķermenis var reaģēt uz noteiktiem pārtikas produktiem ar pārtikas nepanesamības izpausmēm.
  • Apzināsimies, kas ir emocionālā ēšana un kā pārslēgt to uz apzināto ēšanu.
  • Veiksim mentālos treniņus, kas palīdzēs veidot jaunu attieksmi pret ēdienu un jaunus ēšanas paradumus.


Nobeigumā Tavā rīcībā būs gan zināšanas, gan arī gluži praktiskas lietas – receptes, kas atbilst attīrīšanās kursa ieteikumiem, dažādi jaunumi par to, kā aizvietot dažādus pārtikas produktus ar veselīgākiem.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: