MAIRA GŪTMANE 365 atbrīvošanās I.Mūsu dziļākajā būtībā ir veselums, viedums, apzinātība, kas, ja mēs tam visam netraucējam, tiek lieliski galā ar pilnīgi visu.

Maira Gūtmane - Cigun skolotāja, Pārmaiņu trenere

"Es esmu pārliecināta un mana pieredze darbā ar sevi un maniem klientiem šo pārliecību apliecina – mūsu dziļākajā būtībā ir veselums, viedums, apzinātība, kas, ja mēs tam visam netraucējam, tiek lieliski galā ar pilnīgi visu.

Bet, kas parasti ar mums notiek? Tā vietā, lai uzticētos savam iekšējam viedumam, intuitīvajām zināšanām, mēs jautājam prātam - kā to visu atrisināt. Un tā rezultātā šis viedums netiek pie vārda.

Pieņemsim, ka mums šķiet, ka mums ir problēma. Ja mēs ļaujam sev būt atvērtiem, mēs varam pamanīt, ka mūsu problēmas ir tikai šķietamība. Un tāpēc, ka mēs ticam, ka tās ir reālas, pirmā lieta, ko mēs darām – cenšamies saprast, ko darīt ar problēmu. Mēs gribam saprast, kāpēc tā ir, mēs gribam to atrisināt. Un ko tas galu galā dod? Tas pastiprina mūsu ilūziju par to, ka mums ir problēma. Tas mums rada vēlmi tiesāt mūsu problēmu, izskaidrot to citiem, bet tas aizņem uhhhhh cik daudz mūsu domāšanas kapacitāti.

Bet, ja nu mēs ļaujam sev izmainīt visu pašos pamatos – varbūt problēma nav vispār.

Bez tam mēs vēl arī tiesājam sevi par to, ka mums ir problēma - es esmu slikts, es neesmu pietiekoši gudrs. Un tā mēs nospiežam sevi un tajā pašā laikā cenšamies noraidīt problēmu. Mēs tērējam ļoti daudz laika, lai atbrīvotos no problēmas. Un pēc visām šīm aktivitātēm problēma tiešām izskatās ļoti reāla. Un to visu mēs papildinām ar pierādījumu vākšanu. Mēs filtrējam dzīvi, balstoties uz pārliecību, ka šī iedomātā problēma ir reāla. Un mēs pat ejam tālāk – mēs meklējam pierādījumus tam, kāpēc mums ir jācieš.

Un tā mēs darbojam un problēma šķiet vēl reālāka. Jo tu taču nebūtu tērējusi laiku un enerģiju ilūzijai, vai ne? Tā mēs ieliekam sevi nebeidzamā riņķī, no kura nav izejas.

Bet, ja nu mēs apstājamies un ļaujam sev atvērties un pajautāt sev, kas īstenībā notiek?

Un tev nekas nav jādara, lai tu būtu tas, kas tu jau esi – viedums, perfektums, harmonija, veselums. Tev tikai jāpalaiž vaļā tas, kas tu neesi. Tev jāpalaiž vaļā ilūzija.

Lai mums kopā fantastisks atbrīvošanās gads!

Un es jau tagad zinu, ka tas tev nesīs daudz atklāsmes, brīvību, smieklus, vieglumu un ļaus šai tavai dabiskajai harmonijai izpausties visās tavas dzīves jomās – veslībā, labklājībā un attiecībās!

Saulītes un samīļojieni!"

 

 

 

Ja par šo projektu uzzināji tikko, Tu vari doties uz FB lapu Dzīves elpa "365 atbrīvošanās" un iepazīties un pastrādāt ar dažiem no atbrīvošanās piemēriem.

Tāpat Tu vari arī turpat FB lapā ierakstīt no kā Tu vēlies atbrīvoties, vai arī rakstīt uz dziveselpa@gmail.com.

Dalīties sociālajos tīklos: