LITA BRAMBATE Nodarbību cikls - Mēs to visu paši esam izdomājuši. IlūzijasEmocionālā brīvība, prieks, mīlestība, miers, laime. Lai nokļūtu vēlamajā miera un laimes stāvoklī ir godīgi jāiziet cauri pretējam. Tie ir šķēršļi, kuri traucē piedzīvot vēlamo dzīvi.

Lita Brambate par šo nodarbību ciklu

"Mēs to visu paši esam izdomājuši. 
Šo teikumu – mēs to paši esam izdomājuši un vārdu ilūzijas dzirdēju un vēl jo projām dzirdu ļoti bieži. Ko tas patiesībā nozīmē, kas ir tas ko izdomājam, kā tas mūs ietekmē un kā no šīm ilūzijām tikt vaļā. Ir jau viegli pateikt – Tavas sāpes, bailes, zemais pašvērtējums ir prāta radīts auglis, ilūzija. 

Ir pat viegli to saprast, bet kā atbrīvoties no tām. Man ar zināšanu vien bija par maz. Ir arī viegli saprast, ka dusmas un aizvainojums mūs sagrauj, bet vai dusmas un aizvainojums no tā mazinās? Man personīgi ir diezgan grūti atbrīvot šīs emocijas, esmu tendēta ilgi turēt aizvainojumu un ātri sadusmoties. 

Tā ir absolūta patiesība, ka visas šīs negatīvās sajūtas ir mūsu prāta radītas un līdz ar to arī maināmas un atbrīvojamas. Man ļoti palīdz šo sajūtu izpratne un saprašana kur tās rodas. Lai atbrīvotos no šīm emocijām, viņas ir jāierauga un jāpieņem. 

 

Dalīties sociālajos tīklos: