KRISTĪNE VALLERE. Sertificēts neirografikas kurss. ALGORITMS Nr.8 „NeiroMērķis”Tev ir unikāla iespēja ar neriografikas palīdzību piekļūt tuvāk savam mērķim.

 “Tev ir divas izvēles: tu vari nokāpt no kalna un atlikušās dzīves dienas pavadīt domājot, cik tur bija skaisti, vai arī, tu vari radīt vīziju, paskatīties uz augšu,
ieraudzīt nākošo virsotni un sākt atkal kāpt.”
Opra Vinfreja

 

Mērķis - ir tas, kas motivē cilvēku iziet no savas drošās vides, radīt sevī diskomfortu un rīkoties.

Mērķis ir sapnis ar realizācijas termiņu.

Mērķa esamība ļauj labāk ieraudzīt apkārt esošās iespējas. Ja cilvēkam ir mērķis, viņš sasniedz ievērojami vairāk, nekā tad, ja mērķa nav. Mērķi ļauj mums pašiem vadīt un pārvaldīt savu dzīvi un mainīties tā, kā mēs paši to vēlamies. Savu mērķu esamība padara dzīvi par aizraujošu un patīkamu pārsteigumu pilnu ceļojumu.

Lai sevi virzītu uz attīstību, veiksmi, labāku dzīvi iesākumā ir vajadzīgs mērķis. Mērķis ir impulss, kas liek izkustēties no labi iesildītas vietiņas, atteikties no komforta, radīt pretestību pats sev un  uzsākt virzību. Bieži šie mērķi mēdz būt ilūzijas,  fantāzijas un kolektīvās bezapziņas instinkti.

 

 

Šis neirografikas algoritms ļauj iemācīties modelēt savu attīstību, personīgo vai  uzņēmuma izaugsmi, garīgā dzīves ceļa virzību vai palīdzēt tiecībā uz veselību, harmoniskām attiecībām vai budžeta plānošanā. Ar marķiera palīdzību izkristalizēt skaidri uzstādītu mērķi, pamanīt sasniegumus  mērķa realizācijai un ieraudzīt Rezultātu, kā galveno dzenuli iepriekš minētajam .

Tev ir unikāla iespēja ar neriografikas palīdzību piekļūt tuvāk savam mērķim.

 

Dalīties sociālajos tīklos: