KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas skolas sertificēts kurss ”Lietotājs”Šobrīd nav tas vieglākais laiks uz šīs planētās un cilvēku pašu rokās ir veidot jauno pasaules kārtību un visvieglāk ir to uzzīmēt, noapaļot un pievienot jaunas krāsas. Mēs nevaram izmanīt sistēmas, kas valda pār cilvēkiem, bet mēs varam sākt ar sevi un pasaule ap mums sāks mainīties

Neirografika ir gana jauna, radoša apzinātās zīmēšanas metode, kas attīstās kopā ar tās veidotāju un šī unikālā instrumenta pārvaldītājiem. Piedāvāju apgūt neirografikas pamatus ar jaunākajiem papildinājumiem un uzlabotajām korekcijām.

Šobrīd dažādos formātos ir pieejamas neirografikas meistarklases, nodarbības un šī metode tiek izmantota apvienojot ar citām nozarēm, bet saprotot- ko un kāpēc dari! – iespējams iegūt realitātē kvalitatīvāku rezutātu! Tāpēc ir svarīgi apgūt pašus pamatus, kas paver iespēju pašam izmantot šo instrument bez citu palīdzības jekurā laikā un vietā.

Kurss “Lietotājs” ir pamata bāzes kurss, kas atver vārtus neirografikas pasaulei un dod tālāku iespēju piedalīties šīs metodes apzināšanā, semināros, lekcijās, dažādu algoritmu apmācības vebināros, apgūt nākošos līmeņus neirografikas skolā Krievijā.

Kāpēc šobrīd tā ir aktuāla.

Šobrīd nav tas vieglākais laiks uz šīs planētās un cilvēku pašu rokās ir veidot jauno pasaules kārtību un visvieglāk ir to uzzīmēt, noapaļot un pievienot jaunas krāsas. Mēs nevaram izmanīt sistēmas, kas valda pār cilvēkiem, bet mēs varam sākt ar sevi un pasaule ap mums sāks mainīties

3 nodarbību cikls, kopā 8 stundas+ 1 stunda supervizija

 

Dalīties sociālajos tīklos: