KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas on-line retrīts ”Atver Vārda spēka vārtus”Dzīvojot ar dabu vienā ritmā cilvēkam ir iespēja sev palīdzēt būt dabiskākam, tuvākam savai patiesai būtībai.

Retrīta mērķis.

Ar neirografikas palīdzību uzlabot vai harmonizēt savu mijiedarbību ar cilvēkiem sev apkārt, sākot no īpaši tuviem līdz sekotājiem internetā.

Ik viena cilvēka pasaules redzējums veidojās atkarībā  no savas personīgās komunikācijas pieredzes un piederības ticībai, reliģijai, dzimtai vai tautai. Ar marķieri rokās var izlīdzināt šos mistiskos mezglus pašos pamatos. Šis ir labākais laiks gadā, lai mēģinātu izmainīt savas domas, vārdus un rīcības komunikācijā ar sevi un citiem.

Tieši šobrīd?

Saule 20.maijā pāriet dvīņa zvaigznājā, ik katra diena šajā laikā mums atļauj daudz vieglāk atrisināt jebkuras komunikācijas problēmas, gan vairākās dzīvēs krātās vai netīšā strīdā ar sirdsdraudzeni, gan kašķi ar vīru, bērniem. Labs laiks, lai pavērotu savu runas dabu, domu spēku.

Ko iegūsi no šī retrīta to apjautīsi pāris nedēļas pēc!

Mēs tiksimies 1.Saules dienā un Pilnmēnesī. Līdz pat 21.jūnijam būs laiks ieraudzīt, mainīties, domāt, teikt, runāt, klusēt, izlīdzināt, izārdīt, salāpīt. Harmonizēt savu saziņu ar citiem cilvēkiem uz šīs Zemes.

 

 
 

Dalīties sociālajos tīklos: