KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas meistarklasesNeirografika ir radoša pasaules transformācijas metode.Tas ir nopietns darbs ar sevi, kurš noris trīs līmeņos – vizuālajā, psihoemocionālajā un fiziskajā

PERKOT ABONEMENTU IR IESPĒJAMS VEIKT DALĪTO MAKSĀJUMU. 

RAKSTIET UZ E-PASTU dziveselpa@dziveselpa.lv virsrakstā DALĪTAIS MAKSĀJUMS

_________________________________________________

Neirografika ir apzinātās zīmēšanas metode, kas ļauj caur radošumu, trasformēt pasauli sev apkārt.

- Šī metode apvieno domu un līniju. Šis ir pats ātrākais un vienkāršākais veids, kā formēt jaunu realitāti. Metode palīdz pašā vienkāršākajā un elegantākajā veidā izmainīt esošo uz vēlamo. Izlīdzināt komunikāciju jeb kurā līmenī: ar sevi, tuviniekiem, partneriem, naudu, biznesu, organizācijām, procesiem, situācijām.

- Unikāls veids izgaismot simbolus, noformēt zīmes, izveidot kodu, kas atver jeb kuras dzīves situācijas atrisinājumu, pašos dažādākajos tās kontekstos.

 Neirografika ir radoša pasaules transformācijas metode.Uzzīmēt var visu: notikumu līnijas, dzīves apstākļu mezglus, kustību trajektoriju Laikā, grafiskus risinājumus sarežģītiem uzdevumiem komunikācijā. Uzzīmēt un pārzīmēt, noņemot iekšējos, visu dzīvi vai pat vairākās dzīvēs krātos ierobežojumus. Var radīt tādu savas dzīves zīmējumu, kuru Visums uztvers kā instrukciju, kas jāizpilda. Sekojot konkrētai algoritma secībai, iespējams izmainīt esošos neironu savienojumus par jauniem, dodot tiem uzdevumus, kuri padara realitāti daudz harmoniskāku un dzīvi – baudāmāku.

Neirografikas meistarklasēs ikviens varēs apgūt jaunus modeļus

 

Dalīties sociālajos tīklos: