KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas meistarklase. Ziemas saulstāvju mistērijaCikla mērķis: Iemācīties iepazīt, pieņemt un iemīlēt savu gaišo, redzamo pusi un savu tumšo, ēnas pusi.

Ziemas Saulstāvji Saules Gada ritenī ir mirklis, kad Gaisma uzvar Tumsu – ir garākā gada nakts, pēc kuras ik minūti top gaišāks, un cilvēkos atgriežas jauda un spēks, ķermenis un gars apzinās, ka lēnām jāsāk gatavoties atmodai no ziemas miega.

Cilvēks ir daļa no dabas, un mūsos nemitīgi norit tumsas un gaismas cīņas – vai tās būtu drūmās un priecīgās domas, ticības un neticības stīvēšanās, sevis strostēšana un patiesa pieņemšana. Mums ir jāiemācās, gluži kā jebkam dabā, būt pilnīgiem gan dienā, gan naktī, gan savos labajos laikos, gan ne tik ļoti labajos. Iemācīties iemīlēt gan savu iekšpasauli, gan ārpasauli, pieņemt savu seju un savu ēnu.

Ļausimies nebaidīties no savas tumsas, jo tajā, tāpat kā tumšākajā naktī, ir tik daudz zvaigžņu un burvības. Ļausimies neapžilbt savā gaismā, bet gan baudīt tās siltumu un ielaist to sirdī.

 

Šī nebūs parasta neirografika, bet gan sava veida buršanās ar krāsainajiem zīmuļiem, kur pirmajā nodarbībā satiksimies un iepazīsimies ar savu tumsu – atklāsim tās potenciālu un resursus, kas mums dzīvē patiesībā var noderēt, caur to atbrīvojoties no liekā un radot telpu gaismai.

 

Dalīties sociālajos tīklos: