KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas autortehnikas un dzīves ziņas cikls „Sievietes daba”Ielūdzam Tevi uz 3 dienu sievišķības rituālu. Liekot lietā mazas raganiskas viltībiņas, Dievietes skaistuma eliksīrus Sievietes spēka vārdus un unikālās neirografikas iespējas,

LAI BIJ'VĀRDI, KAM BIJ'VĀRDI,
MAN PAŠAI STIPRI VĀRDI.

Sieviete – Dieviete - Ragana.
Skaistums, Mīlestība, Spēks. Meita, Sieva, Vecene. Miesa, Dvēsele, Gars. Pagātne, Tagadne, Nākotnē
. Tā bezgalīgi varētu raksturot sievietes būtību, daudzpusību. Dievs ir dāvājis milzu potenciālu, kas mudina līdzināties savai  mātei Zemei – skaistumā, auglībā, bagātībā, mīlestībā un mierā; līdzināties Debesu Tēvam –viedumā, spēkā, gudrībā, enerģija,  tiecībā attīstīties un būt mūžīgi jaunajā, un pa vidu šiem diviem Visuma ideāliem ir pašas Griba. Cik bieži mēs apjūkam savos plašumos, pazaudējoties pienākumos, emocijās un cilvēkos.
Ielūdzam Tevi uz 3 dienu sievišķības rituālu. Liekot lietā mazas raganiskas viltībiņas, Dievietes skaistuma eliksīrus Sievietes spēka vārdus un unikālās neirografikas iespējas, kas ļauj transformēt veco un uzzīmēt no jaunu, vēlamo realitāti, piedzīvot satikšanos ar labāko sevis versiju –Sievieti šeit uz zemes, kas dzīvo šajā mirklī un ir tās, kas viņa ir!   

Dalīties sociālajos tīklos: