KRISTĪNE VALLERE. Neirografikas autortehnikas un dzīves ziņas cikls. Labklājības un bagātības neirografikas retrīts(ceļojums)Tiecībā dzīvot ar dabu vienā ritmā,mēs spējam būt lielāka līdzsvarā paši ar savu dzīvošanu. Rudens rituāli ir ļoti būtiski, lai nofiksētu sevī drošību , stabilitāti un bagātību.

Cilvēks ir radīts pēc Dieva līdzības un piemīt visas tās pašas īpašības, tikai mēs tūkstošiem gadu laikā  ļoti daudz esam aizmirsuši, sevī iznīcinājuši vai izskauduši. Neirografika ir unikāls instruments, kur ar līnijas palīdzību mēs varam ceļot savos km garajos neronu tīmekļos un atrast, gan to savu dvēseles daļu, kas māk nopelnīts naudu, gan to, kas māk izveidot veiksmīgu  biznesu, gan to, kas zin savu vietu uz zemes, lai vienkārši labi klātos.

Trīs dinamiskās nodarbībās, ko pat varētu dēvēt par rudenāju rituālu, izmantojot apzinātās zīmēšanas tehniku – neirografiku, ieklausoties māts Dabas ritmos, aktivizējot neironu savienojumus, kas atbild ar labklājību, izzīmēsim jaunu redzējumu uz savām attiecībām ar naudu, no tās gūto baudu un bagātības jēgu vai patiesām savas dzīves vērtībām, lai mūsu ikdiena kļūst vērtīgāka, bagātāka un labklājība pavadītu ik uz soļa.

Rudens rituāli ir ļoti būtiski, lai nofiksētu sevī drošību, stabilitāti un bagātību. Katra pāreja no vasaras uz ziemu vai no ziemas uz vasaru ir gana svārstīgu enerģiju piesātināta, tas veido telpu rudens un pavasara depresijām, dažāmām vīrusu izpaltībai utt. Rudenī jāsajūtās šim brīdim visbāgātākajā spēkā un pavasarī vistukšākājā punktā, tad būs viegli mijiedarboties ar Zemes, Saules un saviem ritmiem.

 

Ko cilvēks iegūs, esot šajā ceļojumā?

 

Laipojot no vasaras kņadas uz ziemas prāta laiku, mēs varam paceļot savos caur mūžiem krātajos bagātību kambaros. Rudenī ir visvieglāk atcerīties slepenos kodus, kas atver tos īpašos vārtos ķermeniskajā pasaulē, lai atrastu tieši šim dzīves periodam atbilstošākos”dimantus”, beidzot atļaut sev izmantot šo resursu, lai veicinātu savu un savas ģimenes labklājību, stabilitāti un drošību. Garas pastaigas cauri rudenīgām lapām, elpojot rūgteni dzestro gaisu un ļaujot vējam atmiņās pārvērst vasaras svelmi, ir iespēja atvērties sleptajiem, paša sev novēlētajiem mantojumiem.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: