KRISTĪNE VALLERE. Meteņu Laika neirografikas rituāls.Meteņi ir plānošanas laiks, ko sēsi, ko pļausi, ko ārā mest, ko saglabāt, ko radīt no jauna. Ar Saules celšanos virs horizonta pēc Lielās dienas, vairs nebūs laiks plānošanai, būs jāsāk rīkoties! Izmantojot dažāds estētiskā koučinga metodes un neirografiku ir iespējams izplānot un sastrukturizēt savus sapņus, pietuvināt realizācijai.

TIEKAMIES TRĪS METEŅU LAIKA IZPAUSMES VAKAROS

Evertu Kristīne aicina 3 Meteņu Laika vakarus veltīt savu sapņu un ieceru  atdzīvināšanai ar neirografikas palīdzību, un radoši parūpēties par savu jaunā gada auglību, labklājību un veselību!

Meteņu Laikā kopā ar dabu mostamies no ziemas guļas jaunām iespējām, jauniem darbiem, jaunai dzīvei - no iekšpasaules miera un rāmuma, ļaujam savam ķermenim un prātam iziet un sākt darboties reālajā pasaulē.

Meteņu laiks ir tik burvīgs laiks Saules rata ciklā, kur ieraudzīt savu autentisko būtību, pietuvoties savam patiesajam ES un no tā punkta pavērties sev apkārt.

Sarīko savu Meteņu Laika rituālu, kur kopā degsim svecītes (kursim siltu Met-Uguni) un

uz lapas ar marķiera palīdzību izdejosim katrs savu labklājības (agulības) deju.

Neirografika ir viss vienkāršākais un radoši krāšņākais veids, lai atbrīvotu galvu no veciem prāta mezgliem, lai attbīrvotu savus neironus no tiem savienojumiem, kas atbild par bailēm, aizvainojumiem, kolektīvās bezapziņas "smoga", prāta un Ego spēlītēm un "miglas", ko iesēj mūsu realitātē iluziorā pasaule.

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: