KRISTĪNE VALLERE. Lielās dienas gaidīšanas mistērija. Trīs rītiņus Saule lēca sarkanā kociņā.Iekams iesi dabā sagaidīt jauno Saules gadu, nāc izzīmējam to savā iekšējā kosmosā!

Senie ārieši par gada sākumu uzskatīja nevis 1. janvāri, bet pavasara saulgriežus, kad Saule atkal un atkal Lielās dienas rītā – 20. vai 21. martā – atgriežas sākuma punktā. Bet patiesībā jau mēs līdz ar Zemi atgriežamies sākuma punktā un drīkstam sākt atkal visu no jauna, tikai ar vēl lielāku pieredzi nekā iepriekš. Pavasaris ir dots, lai vieglāk sāktu jaunus projektus un lietas, lai pamodinātu sēklu jaunam ciklam.

Ejot roku rokā ar saules ritmu, var iegūt vairāk spēka un padarīt gaišāku savu ikdienu. Saule ir dzīvības un spēka avots, neviena sēkliņa bez tās nevar uzdīgt! 

Pēdējās piecas dienas pirms Lielās dienas tiek devētās par Klusajām jeb tukšajām dienām, kad Saulei nav enerģijas, jo tā ir kā bērniņš pirms dzimšanas, kas smeļas spēku Radību kulminācijai. Šīs dienas labi pavadīt gavējot , tīrot māju, meditējot, sastrukturējot savus iekšējos resursus, lai ar pilnu jaudu uzplauktu kopā ar pumpuriem.

Kopā gatavosimies Saules gada sākumam - Lielās dienas gaidīšana.

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: