KRISTĪNE SĪLE. Rudens vārtu 5 atslēgas.Rudens ir laiks, kad mēs pārkārtojamies no ārējās pasaules uz iekšējo; no fiziskā plāna un prātu; tas liek ieraudzīt savu iekšējo pasauli, resursus, talantus un vasaras laikā sasmelto enerģijas lādiņu, kas paredzēts visai ziemai.

Oktobra pirmdienu vakari kopā ar Kristīni Sīli būs tieši tas, kas Tev vajadzīgs, lai piedzīvotu šo laiku pavisam citā sajūtā, lai sadraudzētos ar pārmaiņu enerģiju un saņemtu maksimālu pievienoto vērtību no šī rudens.

Kristīne Sīle -  

"Šo pārkārtošanos no vasaras uz ziemu var dēvēt arī par Lielajiem Rudens vārtiem, kas atveroties mēdz iznīcināt sadrupušas ilūzijas, neizsapņotus sapņus un atbrīvot no visa, kas sevu laiku ir nokalpojis, bet vēl to spītīgi stiepjam līdz.

Mums cilvēkiem ļoti patīk sevi mocīt ar attiecībām, kuras saista tikai kredīts, ar darbu, kuru strādājam aiz bailēm no bada, ar iekšējiem dialogiem, kas nekad netiek izlikti uz āru jo trūkst drosmes. Šis viss ir kā trūdošas lapas pēc salnas.

Rudens ir mans mīļākais gadalaiks, kurā līdz smalkākajai šūniņai baudu šos dabas vārtus, šo mirkli pirms sasaluma, jo tikai mūsu varā ir redzēt šo visu vecas lapas vai tomēr kā siltu segu sēkliņām, kam pavasarī jāizplaukst.

Aicinu man līdz šajā ceļojumā cauri Rudens vārtiem un 5 vārtu atslēgām pie saviem resursiem, ko var pamanīt tikai šajā pārejā."

 

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: