KRISTĪNE ENNĪTE. Sejas un kakla jaunības kurss “MIRDZUMS”Nodarbību cikla mērķis – katrai sievietei saredzēt savu skaistumu, sejas un ķermeņa resursu iespējas, lai pati ar savām rokām bez dārgām kosmētiskajām procedūrām sasniegtu sev vēlamo rezultātu – brīnišķīgu pašsajūtu un atspulgu spogulī.

Kristīne:

"Face Practise sejas un kakla jaunības pašmasāžas kurss “MIRDZUMS” ir manu zināšanu un  pieredzes apkopojums, lai katrai sievietei sniegtu iespēju izmasē savu kaklu un seju, uzlabot pašsajūtu un redzēt šos rezultātus atmirdzam arī spogulī.

“Mirdzuma” kursā mēs skatām ķermeņa-sejas audeklu kopumā nevis atsevišķi muskuļus un fascijas, tas arī paskaidro kā iedarbība uz vienu punktu atsaucas uz visu audeklu kopumā, un kā visas rievas un grumbas ir saistītas ķermenī un sejā. Apgūstam pamata paņēmienus, ar kuriem strādājot, atgriežam uz ass ķermeni un seju.

Kursa laikā mēs apgūstam estētiski modelējošo masāžu, pielietojot miofasciālās, liftinga, limfodrenāžas un bukālās masāžas tehnikas kā arī kinezioloģijas un osteopātijas paņēmienus. Šī metode kardināli atšķiras no kosmetologu piedāvātās glaudīšanas, jo tiek strādāts ar audiem to dziļumā un no visām pusēm."

 

 

Pašmasāžai ir īstermiņa un ilgtermiņa efekti, jo katra vingrošana dod uzkrājošu efektu un palīdz  nostiprināt rezultātus ilgtermiņā.

Jau īstermiņā var pāriet vai samazināties galvassāpes un saspringums sprandā un plecos. Un jau pēc vienas pašmasāžas uzlabojas pašsajūta un ādas izskats, ka arī var samazināties grumbiņas.

Kam tieši šis kurss ir domāts

Jebkurai sievietei, kas vēlas ne tikai zināt, kas notiek ar viņas seju, bet arī PATI spēt sakārtot tās izmaiņas un disharmoniju, kas jau radušās, kā arī novērst vai palēnināt izmaiņas, kas radīsies nākotnē.

Sievietēm, bez vecuma ierobežojuma, visām, kam interesē veselīgais skaistums, kā panākt brīnišķīgus rezultātus bez lieliem ieguldījumiem, lai seja mirdzētu.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: