KOPĀ BŪŠANA - Piedzīvo Turciju - 2021Mēs tiekamies īpašā laikā. Mēs tiekamies šeit, lai ne tikai to visu baudītu, bet, lai piekļūt sev tuvāk un lai arī dotu savu mīlestību, savu prieku un savu dāsnumu šai vietai, šai Zemei. Nu jau sen mūsu ceļojumi nav tikai bauda un darbs ar sevi, tā ir arī vēlme dot. Dot spēku, mīlestību un svētību tām vietām, kurās esam.

KOPĀ BŪSANA 

"Piedzīvo Turciju - 2021"
18.09. -30.09. 2021.

 

Šajā reizē viss būs atkal citādāk un tas ir dabiski, jo viss plūst un mainās lielā ātrumā un mēs esam citādāki nekā pirms laika. 

Šogad dosimies tālāk.
Mēs  izbrauksim ārpus mūsu retrīta pilsētiņas - Akcay.  


Tā būs atpūta, bauda un piedzīvojums.
 

Mūsu ceļojums sākties Fethiye – tā ir viena no skaistākajam vietām  Turcijas Rivjerā.
Pilsētas vecais nosaukums ir Meğri. Tiek uzskatīts, ka šis nosaukums cēlies no grieķu valodas Makri, kas nozīmē "tāla zeme".
Šī vieta ir slavena ar savu Tauriņu ieleju  ( Kelebek Vadisi), skaistajām pludmalēm un salām.  Elpu aizraujošs ir piedzīvojums  Saklikent kanjonā (Saklikent kanyonu )Te var arī pārbaudīt savu pārliecību par sevi, savu spēku BŪT, dodoties piedzīvojuma ar paraplānu.

 

Mēs šeit pavadīsim 5 dienas. Būsim un piedzīvosim šo vietu.
Būsim gan Tauriņu ielejā, gan Saklikent kanjonā, pabūsim arī senajā Kayakoydosimies ar kuģīti jūrā, lai iepazītu salas, baudīsim pludmali un vēl daudz ko citu, ko sirds kāros.
Drosmīgākajiem iespēja sevi iepazīt lidojumā ar paraplānu.

Pēc tam dosimies uz mūsu mājvietām Akcay, pa ceļam piedzīvojot dabas brīnumus - Pamukkali, Salda ezeru un Sarkanā ūdens vietu.

Akcay - tulkojuma nozīmē „baltā upīte”  Tā ir mana mājvieta jau 6 gadus. 
Es jūs izvadāšu pa savām spēka vietām, tās te ir daudz.
Akcay mēs pavadīsim kopā 7 dienas. Lai arī mēs ļoti daudz būsim ārpus mītnes vietas, visas kopā būšanas garumā, mums būs dienas uzdevums, par ko  katru vakaru kopīgā  „Aplī” mēs  padalīsimies.

Mēs sevi visvairāk varam iepazīt, izprast un pieņemt darbībā. 

Dalīties sociālajos tīklos: