KOPĀ BŪŠANA Fethiye - 2022Nedēļa Turcijā - tuvāk Saulei un sev!

Ir brīži, notikumi un situācijas, kas mums liek rīkoties citādāk kā ierasts. Kas liek mums iziet no savas komforta zonas, lai mēs uzzinātu par sevi un pasauli vēl ko daudz vairāk. Tikai tā mēs varam sākt skatīties savādāk gan uz sevi gan pasauli. 
Šis piedzīvojums būs tieši par to.

 

Kopā būšana Fethiye - 2022
Nedēļa Turcijā - tuvāk Saulei un sev!
30.03. - 07.04. 


Septembrī mēs baudījām 12 dienas skaistajā, enerģijām un pārsteigumiem bagātajā Turcijā. Mūsu iespaidi, ieguvumi un lidojums brīvībā iedvesmoja daudzus no jums. Tieši tāpēc ikviens kas vēlas piedzīvot ko skaistu un  ieraudzīt sevi citādu vēl šajā rudeni, esiet gaidīts mūsu nedēļas garajā kopā būšanā.
Tas noteikti būs savādāk kā līdz šim. 

Tev būs iespēja baudīt šis zemes dāsnumu, cilvēku mīlestību un atvērtību, saplūst ar dabu, ar kalniem un jūru, un protams Tev būs laiks sev vienatnē, lai radītu savu jauno realitāti, to kuru
Tu esi pelnījis piedzīvot.
​Tu esi ļoti gaidīts.

Mēs būsim 7 dienas  Fethiye – tā ir viena no skaistākajam vietām  Turcijas Rivjerā.
Pilsētas vecais nosaukums ir Meğri. Tiek uzskatīts, ka šis nosaukums cēlies no grieķu valodas Makri, kas nozīmē "tāla zeme".
Šī vieta ir slavena ar savu Tauriņu ieleju  ( Kelebek Vadisi), skaistajām pludmalēm un salām.  Elpu aizraujošs ir piedzīvojums  Saklikent kanjonā (Saklikent kanyonu )Te var arī pārbaudīt savu pārliecību par sevi, savu spēku BŪT, dodoties piedzīvojuma ar paraplānu.
Būsim gan Tauriņu ielejā, gan Saklikent kanjonā, pabūsim arī senajā Kayakoydosimies ar kuģīti jūrā, lai iepazītu salas, baudīsim pludmali, dosimies uz Dalyanu un Marmarisu   un  augli, dārzeni, vēsture un turku tautas īstums un mīlestība.
Tas viss un vēl vairāk 7 dienu garumā Fethiye!

Mēs  esam tie, kas rada savu realitāti!

 

 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: