KARĪNA KLIESTA. Hormonu joga sievietes labsajūtaiVairo sievišķo enerģiju - piedzīvo sevi veselu, skaistu un starojošu!

Hormonu jogas terapija sastāv no dinamisku vingrojumu sērijas, elpošanas vingrojumiem un relaksācijas tehnikām, kas, iedarbojas uz organismu kā fiziskā, tā enerģētiskā līmenī. Īpaši izvēlētas jogas pozas un elpošanas vingrinājumi iedarbojas uz hormonus ražojošajiem dziedzeriem – olnīcām, vairogdziedzeri, virsnierēm un hipofīzi, tos aktivizējot un līdzsvarojot, joga nidra jeb enerģiju harmonizējošā relaksācija palīdz procesiem līdzsvaroties smalkajā līmenī, savukārt meditāciju tehnikas palīdz nomierināt prātu un atjaunot veselīgu nervu sistēmas darbību, radot labsajūtu un palielinot psiho-emocionālo stabilitāti un iekšējo mieru.

Šīs metodes vienreizīgums slēpjas tajā, ka šī ir Dinas Rodrigesas autormetode, kas cēlusies Brazīlijā - īpaši sievietēm izstrādāta sistēma, unikāls vingrojumu kopums, kas radīts, lai palīdzētu sievietei justies enerģijas pilnai, veselai un laimīgai. Karīna Kliesta (Satwant Kaur), šo metodi apguvusi 2012. gadā pie terapijas idejas autores un radītājas un ir vienīgā sertificētā pasniedzēja Latvijā.

 

Ko cilvēks iegūs apmeklējot šo nodarbību ciklu?

Sieviete Hormonu jogas kursā apgūs praktiskas zināšanas, ko izmantot ikdienā. Galvenais mērķis – apgūt unikālo Hormonu jogas metodi pašpraksei, lai justos moža, vitalitātes pilna, sievišķīga! Hormonu joga paildzina jaunību un palīdz sievietei justies, pieredzēt sevi kvalitatīvi un pilnvērtīgi.

Hormonu jogas praksi lieliski iespējams un ļoti ieteicams integrēt savā ikdienas aktivitāšu plānā – tā aizņem aptuveni 30 minūtes.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Dalīties sociālajos tīklos: