JAUTĀ UN SAŅEM ATBILDES! Naums Nadeždins “Sarunas par Galveno”Kas ir tas, kas nodarbina mūsu prātus brīdī, kurā šķiet, ka vajadzētu būt laimīgam, bet kaut kas pietrūkst. Kas liek manai dvēslei dziedāt, kas liek man izjust laimes sajūtu vienkārši tāpat.

Kas tad ir galvenais?

Kas ir tas, kas nodarbina mūsu prātus brīdī, kurā šķiet, ka vajadzētu būt laimīgam, bet kaut kas pietrūkst. Kas liek manai dvēslei dziedāt, kas liek man izjust laimes sajūtu vienkārši tāpat. Kas ir tas galvenais – šī dzīves maģiskā sastāvdaļa? Sarunas, kas nozīmē dialogu. Dialogs nozīmē to, ka mēs katrs esam savādāki, katrs absolūti unikāls un viena recepte visiem nevar būt.

Tāpēc tas ir arī reizē aicinājums ļauties šim dialogam, saprotot, ka varbūt tieši Tavs jautājums ir būtisks visiem, varbūt arī Naumam kā dialoga uzturētājam.

Maira Gūtmane:

“Ar Naumu iepazinos pirms kādiem 9 gadiem. Esmu pateicīga liktenim par šo iespēju būt tajā laikā 1,5 gada garumā iknedēļas sarunās kopā ar viņu. Naums man iemācīja netiesāšanas principu. Naums man iemācīja skatīties uz lietām bez stereotipiem. Naums man iemācīja, ka nekas dzīvē nav pareizi vai nepareizi, labi vai slikti. Naums man iemācīja pilnīgi citu attieksmi pret bailēm. Naums man iemācīja savādāk skatīties uz reliģiju. Tas, par ko es sevī lepojos, tas ir, novērotājs ar veselo saprātu, lielā mērā ir radies un pilnveidojies tieši šo brīnišķīgo sarunu laikā.

Es priecājos, ka dažādu nejaušību rezultātā, mans ceļš atkal ir krustojies ar Nauma ceļu, un mūsu tikšanās ir rezultējusies ar to, ka Naums Nadeždins ciemosies Dzīves elpas viesistabā, un Dzīves elpas klausītājiem jau pavisam drīz, 4.novembrī būs iespēja iepazīties ar šo burvīgo cilvēku!

Tev ir iespēja tikties ar Naumu Nadeždinu un mācīties kopā veidot savu dzīvi daudz apzinātāku kā lidz šim..
Tāpat Tev ir unikāla iespēja uzdot viņam jautājumus.

Ar Naumu Nadeždinu mēs tiksimies divas reizes mēnesī. 

“Īsta brīvība tiek iegūta sevī. Jo brīvība – tas nozīmē pieņemt visus cilvēkus un dzīvē notiekošo kā nepieciešamu un  pietiekamu apstākli dzīvei laimē. Ne vairāk un ne mazāk. Iegūstiet šādu brīvību, un jūs  kļūsiet par laimīgu cilvēku”

 /N. Nadeždins/

 

 

Vēl vairāk atbildes no Nauma Nadeždina uz būtiskiem jautājumiem

 atradīsi MĀCĪTAVĀ

Dalīties sociālajos tīklos: