JAUNUMS! RUDENS ZELTA IZPARDOŠANA 2023.„Ir tikai divi veidi, kā nodzīvot dzīvi. Pirmais ir tā, it kā brīnumi nepastāvētu. Otrs – tā, it kā viss būtu viens vienīgs brīnums”/A.Einšteins/

Kad rudenī zemi klāj zeltaino lapu paklājs, mēs mīlam pacelt tas, kas mūsu prāt ir tās skaistākās. Nesam mājas liekam vāzēs, kāds varbūt grāmatās, lai nospiežas un tad veidojam skaistus herbārijus un dabas glezniņas, ļaujot tām turpināt dzīvot un iedod otro elpu.

Laikā, kad mēs intensīvi meklējam sevi, jo citādāk vairs piedzīvot dzīvi nav iespējams, otrā elpa ir ļoti būtiska. Mēs atrodam un atkal pazaudējam, un atkal meklējam sevi, jo nezinām, cik mūsos vēl ir neiepazītā un neatklātā. Kāds var no tā visa pagurt un apstāties, bet to nevajag pieļaut. Jā, mums katram ir savs ceļš ejams, un nekādas rokasgrāmatas tajā nekad nebūs.
Bet ir kopā būšana, ir dalīšanās un atbalstīšana, ir mīlestība pret sevi un apkārtējo pasauli, ir atlaišana un pateicība.
Tās ir šobrīd pašas galvenās vērtības. Tās liek mums apzinātāk meklēt šo ceļu pie sevis.

Tieši tāpēc, mēs gribam dot Tev otro elpu!

Mēs, ”Dzīves elpa”, šogad nosvinējām savu 10 gadadienu. Šo gadu laikā mēs esam daudz ko paveikuši, lai pasaule mums apkārt kļūtu labāka un laimīgāka.
Mēs ļoti gribam, lai šis ceļš katram no jums ir kaut mazliet vieglāks un jēgpilnāks. Tāpēc visu septembri mēs nākam pie jums ar

RUDENS ZELTA IZPĀRDOŠANU.

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: