JAUNUMS! JANA REĶE. Pieķeršanās tipi jeb kādi mēs esam, kad mīlamGatavība apzināties savu attiecību dinamiku bez vainošanas un pārmešanas (ne sev, ne citiem)

Bez mīlestības nedzīvojiet, bez mīlestības viss ir mazs… ir teicis I. Ziedonis

Mīlestība palīdz dziedināties un ir instruments lielākajām mūsu dzīves transformācijām, tikai neviens īsti nevar pateikt, ko nozīmē mīlēt. Mēs katrs savu mīlestību (pieķeršanos) izpaužam tā, kā pašos pirmajos dzīves gados esam to piedzīvojuši. Tā ir vismaz 60%, ja ne vairāk sabiedrības, kas bērnībā nav iemācījusies veselīgu savas pieķeršanās izpaušanu.

MOTIVĀCIJA.

Gatavība apzināties savu attiecību dinamiku bez vainošanas un pārmešanas (ne sev, ne citiem)

KAM ŠO KURSU IR IETEICAMS APMEKLĒT

  • Kad satuvinoties ar kādu, iemīloties, esi novērojis izmaiņas savā uzvedībā vai rīcībā, kas bieži mēdz būt arī neloģiska vai nepamatota.
  • Ja esi attiecībās un vēlies labāk izprast savas un partnera mīlestības izpausmes, vai esi pamanījis savus “tarakānus”.
  • Ja vēlies veidot labākas attiecības ar bērniem, izteikti pārejas posmos, kad bērna apziņa sāk veidoties par individualitāti un iespējams atgrūž, apvainojas, dusmojas, izsaka pārmetumus u.tml.
  • Ja esi saskāries ar grūtībām draudzēties vai sarežģīti veidojas tuvas draudzības.
  • Ja esi pamanījis un atklājis “tipisku” attiecību scenārijs, paternu, kas atkārtojas  – piesaistam viena un tā paša tipa cilvēkus; atkārtoti nonākam tādā pašā sitācijā u.tml.
  • Savukārt jaunajām un topošajām māmiņām veidosies izpratne par pirmo 18 mēnešu lielo ietekmi un bērniņa spēju saņemt un izpaust mīlestību.

 

 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: