JAUNUMS! APZINĀTĪBAS IZAICINĀJUMS - 21 diena ar Atbrīvošanās tehniku apzinātībā. IERAKSTU PAKETETurpinām pašizziņas ceļu ar Atbrīvošanās tehnikas meditācijām un sevis iekšējo apzinātību.

Turpinām pašizziņas ceļu ar Atbrīvošanās tehnikas meditācijām un sevis iekšējo apzinātību.

Tu iegūsi visdažādākos brīnumus, pārmaiņas un transformācijas.
 

Pieņem  izaicinājumu!

Atbrīvošanās tehnika jeb Sedonas metode ļauj doties dziļākā sevis izzināšanas procesā, lai palaistu vaļā to, ko izrādās mēs paši turam pie sevis klāt.

Atmiņas bez emocijām ir viedums. Nepatīkamas atmiņas un traumatiski notikumi mūsu atmiņā noglabājas kopā ar dažādām sajūtām un emocijām.

Mūsu aizsardzības mehānisms mūs pasargā no atkārtotas traumas, taču bieži vien šī nasta kļūst tik smaga, ka tas pārvēršas par dzīvi izdzīvošanas un stresa pilnā režīmā. Bet tam tā nevajadzētu būt, tāpēc ir radīta Atbrīvošanās tehnika.

Norma ir pilnīga brīvība no pagātnes notikumiem. Un iegūt šādu brīvību ir iespējams soli pa solim, atbrīvojot sevi no liekā un apzinoties sevi arvien vairāk.

Tas nenozīmē nejust emocijas. Tas nozīmē just un palaist vaļā. Pat prieku, lai jauni prieki ienāk un izdzīvojas mūsos.

Sevis iekšējā apzināšanās ļauj mums būt savā ķermenī, savā iekšējā ķermenī. Un tas palīdz būt stāvoklī “Šeit un tagad”.
Šeit un tagad problēmu nav. To apgalvo gan Atbrīvošanās tehnikas skolotājs Heils Dvoskins, gan grāmatas “Tagadnes spēks” autors Ekharts Tolle, gan daudzi citi, kas to ir piedzīvojuši.

Izaicinājumā ir  izmantota "Atbrīvošanās tehniku" jeb Sedonas metodi. Vienas Atbrīvošanās tehnikas meditācijas ilgums 20 - 25 minūtes

Mēs jau tagad redzam, ka kādā šī izaicinājuma brīdī mēs sāksim lasīt atsauksmes, kas sāksies ar vārdiem – “Brīnums”. Jā, tieši tā, mēs iegūsim visdažādākos brīnumus, pārmaiņas, transformācijas.


Iegādājoties šos 21 dienas izaicinājuma ierakstus, Tu ne tikai pasaki paldies Mairai Gūtmanei un "Dzīves Elpai", bet Tavā zinību krātuvē līdz pat  gada beigām būs instruments, ar kuru palīdzēt sev ikdienā.

 
 
 
 
 
 

Dalīties sociālajos tīklos: