JAUNUMS! ANITA MITRIĶE. Kā atšķirt Dvēseli no Ego?Jo vairāk mēs spēsim viens otram atzīties par saviem ceļojumiem ego transformācijās un Dvēseles izaugsmē, jo ātrāk piedzīvosim sabiedrību, kurā mīlestība, izaugsme un mierpilna, cieņpilna mijiedarbība ir norma.

Šobrīd mēs dzīvojam Ego sabiedrībā. Lielākā daļa cilvēku piedzimst un nomirst, savu Dvēseli izjūtot vien kā tālu atblāzmu vai kaut ko neizprastu sev augstu virs galvas. Bet varbūt Tu esi sajutusi/-is savu Dvēseli?

Sakrālajos tekstos pa labi, pa kreisi rakstīts - atbildes meklē sevī. Nu un ko tas nozīmē? Ja reiz visa domāšana ir saprogrammēta bezdvēseļu skolā, traumētā sabiedrībā un dogmatiskās reliģijās... Kā lai atrod tās atbildes? Un kā lai zina, no kurienes nāk tās domas, kuras man šķiet pareizas? Vai runā mana traumatizētā ego balss vai Dvēsele? Kā to atšķirt?

 

Pievienojies mums un iemācies 6 nedēļu laikā atšķirt sevī Dvēseles balsi no Ego balss!

 

Šobrīd vairāk kā jebkad ego uzbrukumi iet un nāk no visām pusēm. Ja mēs nespējam atšķirt Dvēseli no Ego, tad krītam bailēs, izmisumā un depresijā, jo pietrūkst zināšanu un attiecīgo intrumentu. Ego pasaule mēģina "izspiest sulu" no Dvēseles, kā arī pasaulē ir radīti visi vajadzīgie apstākļi, lai cilvēki paliktu rāmīšos un ego būrīšos. Bet var arī citādāk!

Ir laiks ieviest skaidrību - zināšanas, kuras ļaus ieskatīties neglītajā patiesībā. Kursā būs darbs ar pretestībām, par kurām zini un iespējams, vēl nemaz nezini. Šis būs tiem, kas ir gatavi drosmīgi paskatīties uz situāciju un pavaicāt “KĀ IR PATIESĪBĀ?”.

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: