JAUNUMS! ANDA ZELTIŅA. Pārkāpjot trauksmes slieksniEsi drošs savā tagadnē. Kuras mērķis ir palīdzēt pārkāpt cilvēkiem šo trauksmes slieksni un pārvērst šo enerģiju vērtīgā resursā.

ANDA ZELTIŅA

“Ikdienā strādājot par Ģimenes ārstu, esmu novērojusi ar kādām problēmām cilvēki vēršas pie manis un kādas ir aktualitātes. Tieši šobrīd trauksmes tēma, man šķiet, ir īpaši aktuāla, jo rodas daudz neskaidrību par nākotni, kas arī ir galvenais trauksmes palaidējmehānisms.

Tamdēl vēlos dalīties zināšanās un jaudīgos paņēmienos, kā tikt galā ar trauksmi.

Vislabākā pieredze ir personīgā pieredze, tāpēc pati regulāri praktizēju šos paņēmienus, kas ļauj man būt savā spēkā un pārliecībā.”

Trauksme tāpat, kā viss pārējais ir mūsos, mūsu resurss un ja mēs viņus mākam viņus pareizi transformēt, mēs varam no tā iegūt milzum lielu labumu, no tā kas ir mūsos. Vienkārši iemācīties to darīt. Un šis kurss ir par to.

Tie, kas ir trauksmē, viņi saka, es kaut ko gribu, kaut ko gribu, bet nezinu, kā to izdarīt. Tad šīs būs kā atspēriens. Trauksme ir tāda jaudīga enerģija, tā ir darbības enerģija. Šis kurss ir tādiem, kas grib šo enerģiju pārvērst darbībā.

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: