JAUNUMS! 20 minūtes pozitīvismā. Mainām savu attieksmi kopā!20 minūtes pozitīvismā, ir īsa tiešraides tikšanās divas reizes nedēļā, kuras laikā mēs centīsimies saskatīt patieso pozitīvo nozīmi notikumiem, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet negatīvi.

EKSPERIMENTS JŪNIJĀ!

Tu esi noguris no stresa un negatīvisma?

 Vai vēlaties, lai apkārtējā pasaule kļūtu laipnāka, gaišāka, harmoniskāka? Vai vēlaties dzīvot savādāk, jaunā veidā, bet nezināt, ar ko sākt?

Varbūt mēs varam jums palīdzēt.

20 minūtes pozitīvismā, ir īsa tiešraides tikšanās divas reizes nedēļā, kuras laikā mēs centīsimies saskatīt patieso pozitīvo nozīmi notikumiem, kas no pirmā acu uzmetiena šķiet negatīvi.

 

Kādi notikumi?

Jebkurš no tiem, kas ar mums notiek šeit un tagad mūsu personīgajā dzīvē, darbā, ekonomikā, politikā, starptautiskajās attiecībās. Jebkuri notikumi, kas piepilda mūsu sirdis ar vilšanos, dusmām, izmisumu, bēdām...

 

Kāpēc mums ir tik svarīgi iemācīties saskatīt ar mums notiekošā pozitīvo un patieso jēgu?

Jo jaunai dzīvespriecīgai dzīvei nepieciešami resursi, kurus brīžiem nav skaidrs, kur tos dabūt. Naums apgalvo, ka viss laimei nepieciešamais jau ir dots katram no mums, un mums tikai jāmaina skatījums uz realitāti.

Šaubas? Vai vēlaties izmēģināt? Pievienojies tagad!

 

 

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: