Jaunā laikmeta veselības maratons. VIENS VESELUMSTu – tava veselība – tava garīgā izaugsme ir viens veselums!

Padariet šo, 2021. gadu, par savu labāko gadu!

Kā to izdarīt, ar ko sākt?

Paaugstinot savu labsajūtu visās dzīves jomās - sākot no veselības un domāšanas, līdz attiecību kvalitātei un mērķa izjūtai.

Šis ir laiks, kad mūsu dzīve, mūsu veselība, mūsu labklājība, mūsu iespēja piedzīvot LAIMĪGĀ CILVĒKA dzīvi, ir tikai un vienīgi mūsu rokās. Šis ir sevis apzināšanās laiks.

Nav nekāds noslēpums, ka mēs paši varam sevi dziedināt, ka mēs paši varam palīdzēt savam organismam atjaunoties. Šobrīd, vairāk kā jebkad agrāk, ir svarīgi apzināties, ka kvalitatīvs, veselīgs dzīves veids ir pamatu pamats, lai spējam radīt un darīt pasauli bagātāku un paši to piedzīvotu. Tā ir apzināta rīcība pašam pret sevi. Visa pamatā ir audzināt sevī apzinātību, mīlestību pret sevi un novērtēt to, kas mums ikvienam ir dots – unikāls, vienreizējs un vienīgais ķermenis šajā dzīvē.

Maratonā “Vienots veselums” piedāvājam 7 dienas būt kopā gan ar pieredzējušiem speciālistiem veselības un uztura jomā, gan meditācijas un jogas pasniedzējiem, un kermeņa labsajūtas veidošanas speciālistiem.

Kā mēs darbosimies?

No 22. februāra līdz 28. februārim jūs katru dienu saņemsiet e-pastu, kurā būs iekļauta konkrētās dienas nodarbība/s. Katras dienas nodarbības būs pieejama līdz 28.februārim. Maratona lekcijas bez maksas pieejamas visiem tiem, kuri būs reģistrējušies uz maratonu. Pēc 28. februāra bezmaksas piekļuve maratonam beigsies.

Maratona laikā un pēc tā būs pieejama “Bonusa pakete”, kurā, bez maratona nodarbību ierakstiem, būs arī bonusi un dāvanas no maratona dalībniekiem.

     NĀC UN IEPAZĪSTES AR ŠO MARATONU

 
 

Dalīties sociālajos tīklos: