Jaukas tikšanās „Sirds sarunu tūre”Būt savā spēkā un atzīt savus vājuma mirkļus. Būt, ļauties un ticēt, Par to arī šī SARUNU TŪRE, ar brīnišķīgām būtnēm.” /Eva Voldiņa/

MĒRĶIS

Deviņas tikšanas reizēs parādīt cik dažādi mēs esam un cik daudz skaistuma ir katrā no mums. Kā mēs varam būt tādi vai tādas, kādi vai kādas mēs patiesi gribam būt un atvērt sevi savam īstumam. Reizēm laiks ko pavadām kopā ar interesantiem cilvēkiem var būt atspēriens, kādam nākošam solim ikviena cilvēka dzīve.

„JŪLIJS, kad šis projekts top, ir arī mans laiks un jo „pieaugušāka” es kļūstu, jo vairāk novērtēju to, ka esmu pieteikusies pasaulē tieši šajā laika, kad viss ir pilnbriedā, kad viss visapkārt ļauj man uzziedēt kā visskaistākajam ziedam. Es zinu, ka tādu skaistu ziedu ir ļoti ļoti daudz. Mēs ikviens esam, ka unikāls zieds kā brīnums, kuru nevar atkārtot. Mēs katrs citādāk piedzīvojam sevi un pasauli. Mēs katrs ejam savu īpašo ceļu. Šobrīd ir svarīgi sadzirdēt, ieklausīties gan sevī, gan tajā ko mums vēsta viss, kas notiek mums apkārt. Būt savā spēkā un atzīt savus vājuma mirkļus. Būt, ļauties un ticēt, Par to arī šī SARUNU TŪRE, ar brīnišķīgām būtnēm.”  /Eva Voldiņa/

Mēs tik daudz šobrīd mācamies un cenšamies izprast sevi un pasauli no jauna. Mēs kļūstam apzinātāki un īstāki. Tomēr šis laiks ir par spēju būt vieglumā, par spēju smieties un priecāties, par labā saskatīšanu ne tik labajā. Tas ar mums notiek katru dienu. Tā ir šī laika priekšrocība dzīvot šeit un tagad. Mēs pat reizēm nespējam šos mirkļus notvert, tikai secinām, ka esam citi, ka reaģējam citādāk, ka rīkojamies citādāk.

Tas viss ir un tas ir skaisti.

KO IEGŪS KLAUSĪTĀJS?

Pilnīgi noteikti iedvesmu.Tā ir iespēja ieskatīties sevī un savā vidē vēl vairāk. Caur šim sarunām ieraudzīt savu skaistumu, savu vienreizīgumu un dotu pasaulei ziņu, ka Tu arī esi.Tā ir iespēja nostiprināt savas pārliecības un atbrīvot sevi no bailēmTā ir iespēja noticēt sev vēl vairāk. Saprast, ka arī es varu.

VAI ŠIS IR PIEMĒROTS TEV?

Šīs sarunas var klausīties ikviens, kas jau ir plūsmā un savā spēka un ikviens, kas vēl ceļa sākumā, neatkarīgi no viņa dzimuma un pārliecībām par lietu kārtību pasaulē.

Manas sarunu dalībnieces

 

 

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: