JANA REĶE. Nodarbību cikls. Sešas dvēseles mācības jeb viedums aiz dualitātes.SEŠAS LIELĀS DVĒSELES mācības ir ceļš uz iekšējo viedumu, gudrību, kas slēpjas aiz visām dualitātēm.

Mēdz teikt, ka vienalga kas tu esi un cik daudz tu savā dzīvē paveic, ja tu neizdari to vienu galveno lietu, galveno darbu, dēļ kura tu šeit esi atnācis, visam pārējam nebūs nekādas nozīmes.

SEŠAS LIELĀS DVĒSELES mācības ir ceļš uz iekšējo viedumu, gudrību, kas slēpjas aiz visām dualitātēm. Ieskatīsimies dziļi savā un sev tuvo cilvēku pasaulēs un tās paternos, atklāsim dvēseles mācības - norādes, kas mums palīdz atrast savu ceļu, savu virzienu, izdarīt izvēles, pieņemt lēmumus, mainīt dzīves, atjaunot sevī harmoniju, citiem vārdiem - atgūt saikni ar savu dziļāko patiesību.

Šis kurss jums palīdzēs salikt galvenos akcentus, noteikt savas patiesās vērtības, apzināties galvenos dzīves uzdevumus un mācības, kā arī savas dvēseles gudrību un spēku.

 

Šī kursa laikā atklāsim:

  • viedumu, kas slēpjas aiz visām lielajām dualitātēm, pretrunām, pretmetiem, rakstiem un paterniem ar kuriem savā dzīvē saskaramies;
  • iekšējo bagātību, instrumentus un resursus, kas ir jūsu rīcībā jau no dzimšanas, tādēļ bieži nenovērtēti vai pat nepamanīti;
  • to galveno virzienu, tiecību, uz kura piepildījumu tiecas visa jūsu būtība.

 

 

Dalīties sociālajos tīklos: