IVO PURIŅŠ. Kurss - Laiktelpas maģija. Kalendāra un dzīves zinības. 1.modulisVisas zināšanas ir veselā Pasaules Spoguļa lauskas. Atsevišķi nav zinātnes, nav reliģijas, nav maģijas...! Viss ir sasaistīts un vienots. Un dvēseļu līmenī - arī mēs esam savienoti.

Ar ko sākt ievadu zināšanas.

Nodarbībās izmantotas esences no ļoti dažādām ezotērisko zināšanu nozarēm. Jūs gūsiet priekšstatu gan astroloģijas pamat parametros, to kas ir jāzina, lai saprastu to, kā iekārtota šī realitāte un, ko astroloģija ataino no mūsu pasaules iekārtojumā.

Uzzināsiet, kas ir Kabala, kuras ir vienas  no ļoti būtiskām zināšanām par cilvēka esību. Mēs kopā izpratīsim šo te zināšanu būtību, par ko viņas vesta. Kā mēs šo būtību varam sevī integrēt, kā mēs to varam sevī pielietot, kā mums kabalistiskajās zināšanās noslēptā  gudrība var palīdzēt nebaidīties, palīdzēt kultivēt sevī harmoniju un mīlestību

Apgūsim Kalendāra matricu, dzīves matricu, kurā ierakstīti ne tikai stundu, bet arī minūšu saraksti dzīves skolā, kurā ierakstīti gadi, mēneši, dienas. Kādas mācības notiek skatoties stundu sarakstā, ko ataino kalendāra matrica. Kalendārā redzam, ko kurā laikā periodā mēs mācamies, kurā dzīves periodā, kādu attīstības stadiju mēs izejam. Mēs zinām to, ka īstajā laikā viss atnāks, Visums palīdzēs. Mēs cenšamies paņemt to, kas mums šeit un tagad tiek dots. Lai zinātu, kas kurā brīdi, kurā dienā no dzīves mums tiek dots, kalendāra matrica ir jāzin.

Apgūsim arī Taro, kā liktenis zīmogu grāmatu. Lai mums būtu priekšstati, ko tad īsti Taro kārtis ataino, kāpēc viņas ir radītas un ko tās mums cilvēkiem vēsta, ko no šim kārtīm var iemācīties. Kāpēc viņas ir jāzin, jāzin viņu pamatstruktūra. Kāpēc šīs zināšanas ir būtiskas maģisko zināšanu sastāvdaļa

Ieskatīsimies šamaniskajā psihoanalīzē, rituālu veidošanā, ne tāpēc, lai liktu uzsvaru uz buram vārdiem, uz dažādiem rituāliem, uz debess pusēm, bet lai saprastu, kāpēc rituāli darbojas, kas vispār ir šamaniskais skatījums uz pasauli, kas ir šīs te pasaules pieņemšana. Mēs ieskatīsimies šamansikajās un tolteku tradīciju psiholoģiskajās tehnikās ar kurām magi strādā paši ar sevi un atvērto apziņu, tikai tāpēc, lai atvērtu tās apziņas bagātības, kuras mūsos ir, ko mēs caur daudzām citām dzīvēm esam tur sakrājuši, bet ne vienmēr šajā dzīvē apzināmies. Ne vienmēr mēs tiekam viņām klāt, mēs pat nesaprotam, ka viņām var tikt klāt.

 

Dalīties sociālajos tīklos: